2733
2739
عنوان

من و اونا و جاده ی سنگلاخ😎🤐

| مشاهده متن کامل بحث + 14089 بازدید | 1531 پست
وااییی دیدییییی چقددددددددد‌‌دد ول نکننن بوددپ🤦🏻‍♀️🤣🤣🤣

اره. از قصد تکرار میکرد

خط به خط میان این شعرا برام..................//             عجیبه بینمون چرا الآن؟ ...............................//       لاقل بذار تو یه جا مرام...................................//         میدونی رو من هست چشا الان......................//       _.___لیتو___._
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چیز خاصی نگفته بود جون تو دو تا ایموجی بود نیمدونم یه اظهار نظر  داداش خودت بگو دیگه

صحیح

تناقض در فضای مجازی یعنی: همه درس خوندن رو مسخره میکنن ولی موقع نتایج کنکور همه بهترین رشته هارو قبول شدن! همه از فقر و گرونی میگن ولی از اموال و تفریحات لاکچریشون عکس میزارن! همه از احترام به عقاید و جاج نکردن میگن ولی در مواجهه با حرف مخالف عقیدشون قضاوت میکنن و فحش میدن.          آیا میدانستید استادی که شما رو با ۹.۵ میندازه لزوما کفتار نیست و به احتمال زیاد انسان شریفیه که ۲ شما رو ۹.۵ رد کرده که معدلتون خراب نشه متفکران عزیز؟          یه جوری میگین انتگرال و فیزیک و مشتق و ... تو زندگیمون هیچ کاربردی نداشته و نداره انگار مثلا املا رو که کاربرد داره بلدین!                                              https://harfeto.timefriend.net/16592096098135
2731
بفرما تو دم در بده همه بازین اینجا 

خب چه به چیع

من نمی‌خوام مشکلاتمو حل کنی نمیخوام ناراحتی هامو باهات شریک شم خودم از پسشون برمیام ولی تو فقط اون آغوش گرمی باش که وقتی از جنگیدن خسته میشم، بهش پناه ببرم همین 
ببین استارتر اون تاپیک خیلی بد توضیح داده بود اصن چیزایی بود ک مناسب ابجی دراگ نبود ولی متاسفانه ن ...

😂😂😂😂😂

تناقض در فضای مجازی یعنی: همه درس خوندن رو مسخره میکنن ولی موقع نتایج کنکور همه بهترین رشته هارو قبول شدن! همه از فقر و گرونی میگن ولی از اموال و تفریحات لاکچریشون عکس میزارن! همه از احترام به عقاید و جاج نکردن میگن ولی در مواجهه با حرف مخالف عقیدشون قضاوت میکنن و فحش میدن.          آیا میدانستید استادی که شما رو با ۹.۵ میندازه لزوما کفتار نیست و به احتمال زیاد انسان شریفیه که ۲ شما رو ۹.۵ رد کرده که معدلتون خراب نشه متفکران عزیز؟          یه جوری میگین انتگرال و فیزیک و مشتق و ... تو زندگیمون هیچ کاربردی نداشته و نداره انگار مثلا املا رو که کاربرد داره بلدین!                                              https://harfeto.timefriend.net/16592096098135
لاااامصب رهااا ببین چ خوب حواسش ب همه چی هست میگن افعی از خود درخته ها راس میگن

واییی اره پشمام ریخ 🤣🤣🤣🤣🤣 اخه داشت تاپیک شب شد هم لایک میکرد 

√Army√...   آسمون امنم E•••
2740
دیگ دیره دیگ دیره  ولی ارزونی خودت من مهراد هیدنو دارم 🤤🤣

من یکی دیگه دارم موهاش فره🤣🤣🤣😎

اونو نشون ندادیاااا

بدم یعنی؟از دستم نکشید بیرون😂

واییی اره پشمام ریخ 🤣🤣🤣🤣🤣 اخه داشت تاپیک شب شد هم لایک میکرد 

🤣🤣🤣🤣اره دراگ هم اون ورو میپایید هم اینور

خدایی ابجی دراگ ب درد سازمان امنیت میخوره..البته فقط برا پست نگهبانی

‌جان جدت لایک نکن😊🔪
2706