2733
2734
عنوان

خواهرشوهر

234 بازدید | 10 پست

بنظرتون واقعا چیزِ زشت و بی لوِلی هستش که خواهرشوهر روز عقد و عروسی لباس سفید بپوشه؟ اونم وقتی کلی  تنوع رنگ داره لباسی که دوست داره؟ سفید رو بخواد بخره؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

کت و شلوار  کت و دامن  شومیز پیرهن بلندا یا همون ماکسی. سفید اینا اصلا زشت نیس خوبم هست نشونه شادی شونه ‌ . چون پیامبرم ک گفتن سفید بهترینه رنگاس. اما اگه مث ی سری ها بخاد لباس سفید پف پفی بپوشه تاج بزنه روی سرش و میکاپش در حد عروس باشه اونو نمیپسندم. چون عروس باید تک باشه 

کت و شلوار  کت و دامن  شومیز پیرهن بلندا یا همون ماکسی. سفید اینا اصلا زشت نیس خوبم هست نش ...

بله ولی هر دفعه مثل من چیز می‌خره اگه واقعا این کارش از رو حسودی باشه چی؟

واسه من دختر خاله شوهرم لباس سفید از این جدید پف دارا هستا عین لباس عروسه از اون پوشیده بود هی میومد جلوم تو فیلم قرمیداد بعد که منو دید حسابی جا خورد فکر نمیکرد عروس از خودش خوشگلتر باشه فرض کن انقدر از خودش و کارش مطمئن بود که اصلا به من نگاهم نکرده بود تا اون موقع  بعد دید کسی محلش نمیزاره رفت پایین  واسه ضایع نشدنش هرازگاهی خودی نشون میداد فقط