2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کلا از اول بی خیال بودم ،قسمت باشه با کرونا بریم میریم

وای نمیترسی از تنگی نفس ؟؟؟؟؟؟    

تو اینستا می‌دیدم زیر دستگاه بودن خیلی وحشتناکه

بوی نم بارون 😍🌧️☔
دور از جونت  چجوری شدی مگه ؟؟؟؟

ریه ام درگیر شد نفسم اصلا بالا نمیومد انگار اکسیژن نیست یک شب دیرتر دکتر میرفتم فاتحم خونده بود

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.
2738
ریه ام درگیر شد نفسم اصلا بالا نمیومد انگار اکسیژن نیست یک شب دیرتر دکتر میرفتم فاتحم خونده بود

چجوری بود اون حالت تنگی نفس ؟؟؟ داد می‌زدی ؟؟ دست و پا میزدی ؟؟

بوی نم بارون 😍🌧️☔
نمیترسی مبتلا بشی دو. از جونت ؟؟؟

نه بابا من حساسیت دارم وقتی هم که ماسک می زنم نفسم بند میاد واسه همین هست که دیگه کلا بی خیال ماسک شدم 

یخ زیر لب گفت :(چه فایده که زندگی کنی و کسی را دوست نداشته باشی ؟چه فایده که کسی را دوست داشته باشی ولی نگاهش نکنی!) روزها یخ به آفتاب نگاه می کرد. خورشید و درخت می دیدند که هر روز کوچک و کوچک تر می شود. یخ لذت می برد ،ولی خورشید نگران بود. یک روز که خورشید از خواب بیدار شد تکه ی یخ را ندید. نزدیک شد. از جای یخ ،جوی کوچکی جاری شده بود. جوی کوچک مدتی که رفت، توی زمین ناپدید شد. چند روز بعد، از همان جا، یک گل زیبا به رنگ زرد، به شکل خورشید رویید.هر جایی که آفتاب می رفت، گل هم با او می چرخید و به او نگاه می کرد.گل آفتاب گردان هنوز خورشید را دوست دارد، او هنوز عاشق خورشید است. ❤️✨
چجوری بود اون حالت تنگی نفس ؟؟؟ داد می‌زدی ؟؟ دست و پا میزدی ؟؟

ن بابا من اصن جون نداشتم تکون بخورم پا میشدم کل شبو میرفتم تو حیاط ... وقتی پا میشدم سر گیجه داشتم طوری ک با کله میخوردم زمین

تنگی نفس داشتم خیلی شدید    وای فکرشو ک میکنمم حالم بد میشه

قانون جذب میگه: اگه چیزی رو با تموم وجودت بخوای و از صمیم قلب ایمان داشته باشی که بهش میرسی‌..تمام کائنات و نظم هستی جوری رقم میخوره که تو به اون برسی! پس واسه چیزای که دوسشون داری کارت دعوت بفرست.
ن بابا من اصن جون نداشتم تکون بخورم پا میشدم کل شبو میرفتم تو حیاط ... وقتی پا میشدم سر گیجه داشتم ط ...

نه منظورم اینه که اون تنگی نفسه چجوریه ؟؟؟ یعنی نمیتونه آدم نفس بکشه ؟؟؟ 

بوی نم بارون 😍🌧️☔
2706