2752
2734
عنوان

نی نی سایتهای قدیم بیااااید ببینمممم😐😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 826 بازدید | 89 پست
استارتر این کاربری هم از خودته؟ @جیگرررر     اگه شما این کاربر باشی، یادمه صداتو گذاشته ...

فکر میکردم این کاربریم ترکیده

واای مرسی که تگ کردی  

ایششششش😒                                      
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

وااای اره این منمممم    

ایووول ب من😍😂😂

چقدر چک میکردم کاربریتو و میدیدم نه هنووووز تاپیک جدید نزدی

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
2731
فکر میکردم این کاربریم ترکیده واای مرسی که تگ کردی    

خوااااهش میکنم. من همیشه از این کاربری پیگیرت بودم😂😂

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
ایووول ب من😍😂😂 چقدر چک میکردم کاربریتو و میدیدم نه هنووووز تاپیک جدید نزدی

وااای فداتشم خب  

راستی میدونی چیشده؟باتوجه به امضای اون کاربریم

الان باردارم دوسه هفته دیگه ام زایمان میکنم  

ایششششش😒                                      
یه خانمی هم بود   کاربری   مادربزرگ  خیلی مهربون بود

من ایشون یادمه خیلی دوسشون داشتم 

یک خانومی هم بود به اسم باران کارگاه سایت می‌گفتیم بهشون 

با خانم سم  

..پیش خدا حوش بگذره پسر گلم مامان خیلی خیلی دوستت داره همیشه یادت بمونه..
یه کاربر آقا هم بود   فکر کنم پسر خاص بود همه اش در مورد بورس و بازار   توضیح می ...

جوانمرد؟

یه کاربر آقا هم بود   فکر کنم پسر خاص بود همه اش در مورد بورس و بازار   توضیح می ...

اره ایشونم یادمهه

ایششششش😒                                      

دنیا همسرم

اونم قدیمی بود

ایششششش😒                                      
وااای فداتشم خب     راستی میدونی چیشده؟باتوجه به امضای اون کاربریم الان باردارم دوسه هفت ...

ای جوووونمممم😍😍😍مبااارکه. ان شاء الله به سلامتی بیاد بغلت😍😍و قدمش پر از خیر و برکت باشه واستون

نی نی دخمله یا پسر😍

ای جوووونمممم😍😍😍مبااارکه. ان شاء الله به سلامتی بیاد بغلت😍😍و قدمش پر از خیر و برکت باشه واستون ...

مرسی فداتشم 

دخمله  

ایششششش😒                                      

جون

مادر تنها کسی در دنیاست که همیشه نگرانته و همیشه دوستت داره حتی اگر خطا یا اشتباهی کرده باشی!هر جور که باشی مادر تنها آدمیه که بخاطر خودت و اون چیزی که هستی دوستت داره!اگر میگن" مراقب خودت باش" شما هم بگید منم دوست دارم!اگر نگران شما هستند و مدام پیگیر حالتونن ، خوشحال باشید که هنوز یک نفر بی دلیل به شما زنگ میزنه!فقط بخاطر اینکه دوستتون داره.دنیا پر شده از حسرت هاییه که بعد از مرگ مادر، روی دل ها مونده!پر از دلتنگی هاییه که تا آخر عمر هم رفع نمیشه...!پر از جای خالی هاییه که تا ابد با هیچ چیز و هیچکس پر نمیشه!مادر تکرار نشدنیه...!تا دیر نشده بهش زنگ بزن، به دیدنش برو! نیازی به خرید هدیه و گل و شیرینی نیست، همین که کنارش باشید کافیه!مادر همون تنها آدمیه که هیچ توقعی از شما نداره جز اینکه فقط شما رو خوشحال و با حال خوب کنار خودش ببینه...!اینو ازش دریغ نکنید.🧡🪴