2737
2739
عنوان

نی نی سایتهای قدیم بیااااید ببینمممم😐😐😐😐😐

| مشاهده متن کامل بحث + 826 بازدید | 89 پست
مرسی فداتشم  دخمله    

آخ خوووداااا😍کلی خوشحال شدم واست عزیزززم

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره   همون بود   هم پسر خاص   بود    یه دیوونه خل و چلم بود عکسها رو سیو م ...

وقیح😂

کسی که طرز فکرش با شما متفاوت است، دشمنت نیست، فقط انسان دیگریست . 🌱💚🌈 توضیح دادن نشانه ضعفه. شما هروقت سعی میکنید چیزی رو بیشتر توضیح بدید، بیشتر ضعیفید. پس قدرت در اینه که راجع به هیچ چیز، هیچ توضیحی ندید، هیچوقت.😊 دوستان:😂😂منظور مهران مدیری این نبود ک موقع تبادل نظر برای همدیگه توضیح ندین. منظورش این بود ک اگ یه راهی رو انتخاب کردی و مطمئن بودی درسته و دیگران همش میخواستن منصرفت کنن، بهشون توضیح نده.تو راه خودتو برو، اونا نتیجه رو میبینن، و میفهمن ک تو انتخاب درستی داشتی
من ایشون یادمه خیلی دوسشون داشتم  یک خانومی هم بود به اسم باران کارگاه سایت می‌گفتیم بهشون&nbs ...

سم از کرمانشاه بود  یادمه زلزله اومد  چقدر اینجا پیام می نوشت   

معجزهءعشق اتفاق افتاد 
2742
سم از کرمانشاه بود  یادمه زلزله اومد  چقدر اینجا پیام می نوشت  

اره دقیقا 

مامان آیه و گیسو خانم هم یادمه 

چقدر  اون موقع ها خوب بود

..پیش خدا حوش بگذره پسر گلم مامان خیلی خیلی دوستت داره همیشه یادت بمونه..
2740
اره دقیقا  مامان آیه و گیسو خانم هم یادمه  چقدر  اون موقع ها خوب بود

خیلی خوب بود   گیسو خواهرشم اینجا عضو بود  مهشید بود فکر کنم کاربریش    یه خانمی از سوئد هم  عضو بود  تاپیک میزاشت     خانم دلی از آلمان بود   همسرشونم غیر ایرانی بودن  

معجزهءعشق اتفاق افتاد 
خیلی خوب بود   گیسو خواهرشم اینجا عضو بود  مهشید بود فکر کنم کاربریش    یه خانمی ...

ماشالله خوب یادته منم شما اسما رو میگی یادم میاد 

گارفیلد هم یادمه 

..پیش خدا حوش بگذره پسر گلم مامان خیلی خیلی دوستت داره همیشه یادت بمونه..
ماشالله خوب یادته منم شما اسما رو میگی یادم میاد  گارفیلد هم یادمه

بله درست گفتی گارفیلد   خیلی خانومهای خوبی بودن تو تاپیکها همیشه راهنمایی میکردن   

معجزهءعشق اتفاق افتاد 
2706