2737
2739
عنوان

خیلی از کارِ نامزد داداشم ناراحت شدم....به نظرتون حق با منه یا اون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3345 بازدید | 172 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تو دوره نامزدی و چند روز انقدر صمیمی شده!!؟؟ چه قابلیت صمیمی شدن بالایی داره 😐 کارش جالب نبوده&nb ...

فامیلیم..ولی این کارش تو خونه ما و برا شروع یه رابطه بد بود..سنش از من بیشتره چرا نمیفهمه؟

به حباب نگران لب یک رود قسم،و به کوتاهی آن لحظه که شادی گذشت،غصه هم میگذرد......
قیافه ام واقعاا خنده دار بود   ..دهن باز    

😂😂

خدایا توی این دنیایی که دلیل برای غمگین بودن زیاده من بی دلیل شاد بودنو خندیدنو میخوام توی دنیایی که همه عاشق منزره های ناب طبیعت هستن من اون لنگ کفش توی بیابونو میخوام توی دنیایی که همه دنبال نور مطلق هستن من اون کور سوی نور گذشته از پنجره رو میخوام       ما عادت کردیم که همیشه بهترین ها رو بخوایم اما اگه همیشه دنبال شون باشیم اون لنگ کفشو نمی بینیم اون نور کوچک رو نمیبینیم      
2728
نه بابا اصلا به این فک نکنه اون زن داداشته هر جور بگی نمیشه خواهر 

ناامید شدم دیگه  

به حباب نگران لب یک رود قسم،و به کوتاهی آن لحظه که شادی گذشت،غصه هم میگذرد......
اخه خروپف مگه دست خود ادمه که مسخره کردن داشته باشه 

من همیشه تنها بودم..اهوازم میریم اتاق من و مامان  بابام جداست..دختره پررو

2738
کار اون زشت بوده میگرفتی پاکش میکردی

بابام بفهمه کل محتویات گوشیش رو پاک میکنه من گفتم خودت پاک کن تا به بابام نگم..

خودت از گوشیش پاک کن و نزار خیلی باهات صمیمی بشه گویا جنبه نداره

پاک کرد...ترسیدم امشب یه بدتر بگیره..لج کنه

عزیزم شما یکم حساسی بیچاره خواسته باهات شوخی کنه 

ولی خب اطلاعی نداشته که کارش زشته 

شماهم خیلی تند برخورد کردی باهاش 

میتونستی بگی پاک کن خوشم نمیاد بدون اجازه فیلم بگیری 

ولی دیگه تهدیدو اینا رو نه

بنده خدا باهات شوخی کرده همین شاید از نظر اون خنده داره و شوخی کرده یکم جنبه داشته باش بین خودتون بخ ...

من عصبی شدم آخه این نمیدونه اخلاق خونواده رو؟من جرات نگه داشتن یه عکس تو گوشیم از خودم رو ندارم

بنده خدا باهات شوخی کرده همین شاید از نظر اون خنده داره و شوخی کرده یکم جنبه داشته باش بین خودتون بخ ...

منم یه بار اینکارو کردم با یکی ولی همونجا پاکش کردم طرف چیزی بهم نگفت و قبل از این که وارد تاپیک بشم نمیدونستم کار زشتیه