2733
2734
عنوان

خیلی از کارِ نامزد داداشم ناراحت شدم....به نظرتون حق با منه یا اون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3345 بازدید | 172 پست
 ...خیلی بد میشد ..بابام حساسه...مطمئنم تا خودش گوشیش،رو چک نمیکرد ولش نمیکرد

😂😂😂شوخ طبعه دیگهههه ولیی نزار زیاد بت نزدیک شه

همسر دو متری و ورزشکارمن ،بی صبرانه منتظرم خدااا با قدرت و عظمت زیادش تو رو یهوییی سررراه من قرار بده ومن به ارامش برسم، بی شک خدا بهترین  و جذابترین مرد و برام میفرسته وبعدشم یه دختر ناز عروسکی به اسم مرسانا میده که من خوشبختیم کامل کامل میشه ،بی شک من خوشبخترین پرنسس ایران میشم💓خدایااا بابت اینکه بهترینا رو درنظر گرفتی شکرررررر🙏😘
😂😂😂شوخ طبعه دیگهههه ولیی نزار زیاد بت نزدیک شه

نه قراره برن تبریز زندگی کنن..داداشم محل کارش اونجاست

به حباب نگران لب یک رود قسم،و به کوتاهی آن لحظه که شادی گذشت،غصه هم میگذرد......

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه قراره برن تبریز زندگی کنن..داداشم محل کارش اونجاست

خب خوبه سنشم کمه هنوز من نزدیک ۳۰ام اگه بدونی چه کارا که نمیکنم😂

همسر دو متری و ورزشکارمن ،بی صبرانه منتظرم خدااا با قدرت و عظمت زیادش تو رو یهوییی سررراه من قرار بده ومن به ارامش برسم، بی شک خدا بهترین  و جذابترین مرد و برام میفرسته وبعدشم یه دختر ناز عروسکی به اسم مرسانا میده که من خوشبختیم کامل کامل میشه ،بی شک من خوشبخترین پرنسس ایران میشم💓خدایااا بابت اینکه بهترینا رو درنظر گرفتی شکرررررر🙏😘
2731
منم اصلا حوصله ندارم اما بازم مراقب باش

حتما...ولی در کل باید با داداشم برن تبریز...

به حباب نگران لب یک رود قسم،و به کوتاهی آن لحظه که شادی گذشت،غصه هم میگذرد......
خب خوبه سنشم کمه هنوز من نزدیک ۳۰ام اگه بدونی چه کارا که نمیکنم😂

چه کار میکنی شیطون؟

چه کار میکنی شیطون؟

خیلی حتی همون زن داداشام اما باسیاست چون سنم خوبه و میدونم چه کنم😂

خیلی حتی همون زن داداشام اما باسیاست چون سنم خوبه و میدونم چه کنم😂

برعکس من ساده ام و بی سیاست...

2738