2733
2734
عنوان

خیلی از کارِ نامزد داداشم ناراحت شدم....به نظرتون حق با منه یا اون؟

| مشاهده متن کامل بحث + 3345 بازدید | 172 پست
چه زود خودمونی شده ... مگه داریم ؟!

به خدا..بهش گفتم چایی نخورده پسرخاله شدی البته با خنده....ناراحت شد

به حباب نگران لب یک رود قسم،و به کوتاهی آن لحظه که شادی گذشت،غصه هم میگذرد......

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی بی تربیته...  منم یه بار از شوهرم فیلم گرفتم درحال خروپف، کلی باهم خندیدیم بعدش پاک‌ش کرد ...

آره منم اصلا ناامید شدم ازش

به حباب نگران لب یک رود قسم،و به کوتاهی آن لحظه که شادی گذشت،غصه هم میگذرد......
2731
حق با شماست  رفتار ایشون به نوعی تعرض به حریم خصوصی شما بود  با توجه به اینکه مهمان هستن ...

خوب شد حالا نشون داد...اگر نشون نمیداد و میبرد با خودش چی؟؟؟

فک کن رو پام یه قابلمه افتاد بعد انگشت پاک کلا باز شد یه وضعی بود من گریه میکردم از درد ازم فیلم می‌ ...

واااااااااای 

ای شاه نور و چلچراغ🌸آقوی آقام یا شاچراغ🌸یِه کِش دیگه جارم بزن🌸بکن صدام یا شاچراغ 🌸از در بگی بو پا میام 🌸ازدار بگی بو پر میام🌸می‌خوام به پابوست بیام 🌸با سر میام یا شاهچراغ 🌸بستت منم، خستت منم🌸پابند گلدستت منم🌸زنجیر عشقت همه جو🌸بسته به پام یاشاچراغ #تسلیت_شاهچراغم🏴تسلیت آقا جانم.  اللّهُمّ صَّلِ عِلی السَیِّدِالسَّاداتِ الأعاظِمِ، أحمَدَ بنِ موُسَی الکاظِمِ، الشَّهیِدِ المَظلُومِ، الَّذِی کانَ کَریماً جلیلاً وَرِعاً، وَ کانَ أُبُوه عَلَیهِ السَّلامُ یُحِبُّهُ وَ یُقَدِّمُهُ، وَ صَلِّ عَلی مُحَمَّدِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ العَابِدِ الزَّاهِدِ وَ صَلِ عَلی حُسَینِ بنِ مُوسَی الکاظِمِ الَّذِی قُتِلَ مَظلُوماً کَأفضَلِ مَا صَلَّیتَ عَلَی أَحَدٍ مِن أولِیائِکَهر که با آل علی درافتاد، ورافتاد🚩 به دل دارم شوق روی تو را، عطر و بوی تو را ای حبیب من، به عشق لیلا شدم مجنون، مرا با دوری مکن دلخون، یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔مرا تاب انتظارم نیست، دگر آرام و قرارم نیست، یوسف زهرا، اباصالح العجل اقا💔ببین از غم گریه سر دادم، عزیز دل بشنو فریادم،یوسف زهرا،اباصالح العجل اقا💔
2740

خیلی خوب جوابشو دادی ببخشید خندم گرفت

خدایا توی این دنیایی که دلیل برای غمگین بودن زیاده من بی دلیل شاد بودنو خندیدنو میخوام توی دنیایی که همه عاشق منزره های ناب طبیعت هستن من اون لنگ کفش توی بیابونو میخوام توی دنیایی که همه دنبال نور مطلق هستن من اون کور سوی نور گذشته از پنجره رو میخوام       ما عادت کردیم که همیشه بهترین ها رو بخوایم اما اگه همیشه دنبال شون باشیم اون لنگ کفشو نمی بینیم اون نور کوچک رو نمیبینیم      
فک کن رو پام یه قابلمه افتاد بعد انگشت پاک کلا باز شد یه وضعی بود من گریه میکردم از درد ازم فیلم می‌ ...

به جای کمک کردنش بوده؟من که خیلی ناراحت شدم

خیلی خوب جوابشو دادی ببخشید خندم گرفت

قیافه ام واقعاا خنده دار بود  ..دهن باز  

خوب کردی. باید جفت پا میرفتی تو حلق اش😁

الان میگن چه خواهرشوهر لوسی..ولی من خیلی انعطاف پذیرم..به بابام بگم کل گوشیش رو پاک میکنه میده دستش خیلی حساسه

منم بعد دوسال هنوز بعضی وقتا یادم میوفته خیلی کار بدی بود زن داداش شما هم مثل مادرشوهر من...

وای من فکر کردم مثل خواهرم میشه...