2733
2739
عنوان

دیگه نمیتونم تحمل کنم بیاید بگید تقصیر کیه

| مشاهده متن کامل بحث + 863 بازدید | 97 پست
الان که کاملتر خوندم مامانت ی ذره از حد گذرونده احترام بذار ولی سرسنگین باش شکم خودتو سیر کن اگر غذ ...

یک هفته اس غذا نمیپزه دیووونه شدم از دستش به خدا 

معروفه تو فامیل به غذا درست نکردن و تنبلی

الان که کاملتر خوندم مامانت ی ذره از حد گذرونده احترام بذار ولی سرسنگین باش شکم خودتو سیر کن اگر غذ ...

دیگه نمیکشم برگشته میگه ۲۰ سالته شوهر نداری هورمون هات زده بالا 

چرا چون بهش گفتم غذا بده 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خودت غذا بپز ! واقعا من نمیتونم هضم کنم یک دختر و یا پسر ، وقتی کنکور دارن ، کل خانواده را به ستوه ...

نمی ذاره خودم غذا بپزم این دعوا ها راه میندازه من نخورم میشنوم پشت تلفن به خالم میگه از قصد میکنم نخوره دعوا میکنم کوفتش شه

2731
دیگه نمیکشم برگشته میگه ۲۰ سالته شوهر نداری هورمون هات زده بالا  چرا چون بهش گفتم غذا بده  ...

خداییش اصلش اینه که مادرتون شما رو درک کنه ولی گاهی چاره نیست

واسه آرامش خودت سعی کن کمتر تو دیدش باشی

مادرت مشخصه كه زن اسيب ديده و مشكل داريه

من چیکار کنم دیوووونم کرده به خدا بهش میگم مگه بهت چیگفتم میگه گفتی دانشگاه ازاد بده

به خدا هر امتحانی داشت جزوه هاشو فرستادم پرینت گرفتم عین دبستانی ها ازش درس پرسیدم فقط یک روز کامل بهش زبان یاد دادم به جا تشکر فوشم داد

2738

مادرت مشکل روحی داره 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
خداییش اصلش اینه که مادرتون شما رو درک کنه ولی گاهی چاره نیست واسه آرامش خودت سعی کن کمتر تو دیدش ب ...

هرچی خواستگار پولدار برام میاد رد میکنه میگه با یکی ازدواج کنی سالم باشه نصف خواستگاری خوبم رد کرده

بابامم بد تر یک عصبی و روانی

اخرشم کلی فوش و ادا که ازت خجالت میکشم چاقی زشتی اعتماد به نفسم کشته دیگه دارم دیوونه میشم من یکسال ...

اهمیت نده وقتی وزن خوبی داری، تازه مادر من میگه همسنای تو الان همه غذای خونه رو خودشون درست میکنن😂 اصلا نمیتونم بگم چیزی نمیخورم، تازه خیلی وقتا خودم میپزم، به نظرم خودت یادبگیر هرچی دوست داشتی بپز

Am my demon
به خدا از دستش خسته شدم انگلیسی رو تازه تموم کردم دارم ترکی یادمیگیرم  شنا دارم بررا مربی گری ...

آفرین واقعا شاید سخت گیری یا توقعش باعث اینهمه پیشرفتت شده تازه ماشالا قد بلندی وزنتم خوبه خوش اندام من ازین دور لذت بردم موفق باشی

اهمیت نده وقتی وزن خوبی داری، تازه مادر من میگه همسنتی تو الان همه غذای خونه رو خودشون درست میکنم😂 ...

بلدم غذا بپزم نمیذاره تو اشپزخونه برم غذا بپزم خودشو میکوشه همین ۵قاشق برنج رو با دعوا میخورم

شنیدم به خالم میگفت میگه غذا میخوام دعوا راه میندازم که نخوره که کوفتش شه

2706