2737
2734

من قدم ۱۷۰ هست وزنم ۶۷کیلوگرم فصل امتحانام هست ورزش و باشگاه هم نمیرم 

ساعت ۸ اومدم بیرون میگم غذا چیه مامانم میگه غذا نداریم میگم چی میپزی میگه ساندویچ مرغ(سه وعده اس داره همینو بهم میده)

بهش گفتم نمیخوام گفت پس ساندویچ گوشت گفتم میذاری با پنیر پیتزا بخورم برگشته میگه نه نمیشه با برنج بخور اخرشم میگه دخترای مردم از صبح تاشب تو باشگاه ان توی خیکی هم هستی(یک مثال زد) منم گفتم شاید دانشگاه نمیرن درس ندارن یا دانشگاه در پیتی ازاد میرن خودش و دختره (که مثال زد)دانشگاه ازاد میرن

بعد برگشته ظرف سینی رو پرت میکنه وسط خونه و فوش و دعوا که تو به دانشگاه من بی احترامی کردی

اخرشم کلی فوش و ادا که ازت خجالت میکشم چاقی زشتی اعتماد به نفسم کشته دیگه دارم دیوونه میشم

من یکسال پشت کنکور بودم اینقدر سرکوفتم زد قرص خوردم رفتم بیمارستان الانم اومده از صبح در اتاقم سالروز ریدمان مبارک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خودت غذا بپز !

واقعا من نمیتونم هضم کنم یک دختر و یا پسر ، وقتی کنکور دارن ، کل خانواده را به ستوه میارن .

پاشو خودت غذا بپز .کم سن نیستی 

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺

به خدا از دستش خسته شدم انگلیسی رو تازه تموم کردم دارم ترکی یادمیگیرم 

شنا دارم بررا مربی گری کلاس میرم(سر امتحانام وقت نکردم مرتب برم)

دانشگاه دولتی تو تهران درس میخونم

برگشته به من میگه تو که میری بیرون اینقدر ازت خجالت میکشم گه دخترای مردمم نیستی

2738
اخرشم کلی فوش و ادا که ازت خجالت میکشم چاقی زشتی اعتماد به نفسم کشته دیگه دارم دیوونه میشم من یکسال ...

معلومه که مقصر مامانته 

این رفتارا چیه واقعا زشته 

پدرت چ واکنشی نشون میده

حاجی حال یه ایران بده هرچی داشتیمو شکافتنش🖤                  "سکوت صدای مورد علاقه ی منه"   [intp]                             《به مردم میزنن تیر جنگی ، آب قطعه برق جیره بندی ، ما دنبال حقمونیم ، دست به دست تا سرنگونی✊》            
خودت غذا بپز ! واقعا من نمیتونم هضم کنم یک دختر و یا پسر ، وقتی کنکور دارن ، کل خانواده را به ستوه ...

من دانشگاه میرم کنکور ندارم نمیذاره 

به خدا کنکور دادم دانشگاه دولتی میرم

ساعت ۴ و نیم اومدم کمکش کل خونه رو طی کشیدم جارو کردم گرد گیری کردم رفتم تو اتاقم درس خوندم تا ساعت ۸ اومدم گفتم شام چیه اینجوری کرد

برگشته میگه گند بزنن تو ژن شکمو متون

خانواده مامانم وضع مالیش بده برعکس بابام عالیه 

بهش گفتم وقتی به خاطر پول میخواستی زن یکی بشی باید انتخاب درست میکردی

حق داریاااا ولی خدایی خیلی فشار رو ماماناس ی ذره ندید بگیر البته شما بچه ها بیشتر حق دارید مامان ...

الان که کاملتر خوندم مامانت ی ذره از حد گذرونده

احترام بذار ولی سرسنگین باش شکم خودتو سیر کن اگر غذا هست بخور اگر نیست تخم مرغی نون و پنیری چیزی بخور 

سعی کن دم پرش نباشی 

خودت غذا بپز ! واقعا من نمیتونم هضم کنم یک دختر و یا پسر ، وقتی کنکور دارن ، کل خانواده را به ستوه ...

به خدا از دستش دیوونه شدم همش با همه مقایسه ام میکنه

هی یک حرفایی میزنه من درسم از بچگی عالی بود همه ی نمره ها ۱۲سال پشت سر هم ۲۰

کنکور خراب کردم اخرم دانشگاه دولتی شیمی میخونم 

کانون زبان ترم اخرم برگشته به من میگه تو یه علاف بی عرضه ای که فقط کتاب میخونی

تمام سال تحصیلی امتحان های بچه ی خواهراش رو من میدم برگشته میگه کثافت بی عرضه 

فک کن میگه کرم کتابی(رفت دانشگاه نمیدونست درس بخونه همه ی امتحاناش رو ازش درس پرسیدم)

2706