2737
2739
عنوان

ترک پوستیو باید گفت به خاستگار؟

| مشاهده متن کامل بحث + 376 بازدید | 60 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

مگه همه پوستشون مثل آینه اس؟

خوزستان مانند مادر است،کمتر از همه میخورد کمتر ازهمه میپوشد کمترازهمه استراحت میکند و تمام نق و نوق ها را تحمل میکند😢خوزستان تنهاست...😢
2738

نه اصلا ، حالا رو خودت زومش کن الکی، شوهر من اصلا سال تا ماه دقت نمی‌کرد از وقتی خودم گفتم وای شکلات خوردم جوش زدم ، تا جوش میزنم سریع میگه جوش زدی شکلات خوردی 😬 لطفاً مردای کلی بین رو مثل خودمون خانمها جزئی بین نکنیم، نصیحتی از یک زخم خورده 🤭🤭

آرزو کـن. . . . گـوش های خــدا پــر از آرزوست. . . . و دســت هایش پــر از مـعجـــزه. . . . شایـد بـزرگتـــرین آرزوی تـو... «کـوچـکتـرین معجـــزه ی خــدا» باشـد . . . بعد از کلی سختی خدای مهربونم معجزه اشو گذاشت تو دلم ، برا سلامتیش دعا کنید مهربونا💞 خدای مهربونم دامن همه ی منتظرها رو سبز کن ، الهی آمین 💞
اینجا فهمیدم مثل اینکه خیلی مهمه برای بعضیا پس بگی بهتره ولی جوری نباشه ک فکر کنه تو روش حساسی و گر ...

اره مثلا یروز اگه گفت کجا بودی 

بگو رفته بودم داروخونه کرم برای ترک یا جوش بخرم

تازه اینجوری اگه حساسم باشه خودشو لو میده و هی سوال میپرسه یا اگه ادامه نده و مهم نباش که بهتر

خلاصه خودشو لو میده

دگ مخام با لهجه خودما باهاتان حرف بینم... نمخا عارم بیه.... من ماله روستام بچه روستام.... بری حرفا قبلنمه بینین اگ مخاین تهمت بزنین دل بشکنین سی من حرف نزنین.... 
نیست؟  اگه نبودی هر ده ثانیه یه بار تاپیکش نبود

اون افراد از کمبود اعتماد به نفس رنج می برن شما هم اینطورید؟ 

فقط برای خودتون بزرگ کردید قضیه رو وگرنه پارتنرتون اصلا براش مهم نیست. 

بله مشکل نیست طبیعت بدن شماست

آمین شود هَر آنچه می پِنداری ..🌱💙
من ندارم چه اتفاقی میوفته ک قبل ازدواج ترک پوستی پیش میاد؟ آخه برای خانمای باردار عادیه

عزیزم خیلی طبیعیه حداقل ۹۰ درصد خانوما دارن

تو دوران بلوغ مخصوصا واسه همه پیش میاد چون نتیجه ی طبیعی رشد بدنه افزایش وزن کاهش وزن رشد دست و پا و...

ممکنه از شمام بوده باشه ولی سفید شده و خیلی کمرنگ دیگه به چشمت نمیادش

مامانم همیشه به یادتم عزیزدلم...مهربونم زود بود واسه زیر خروارها خاک خوابیدن.....😔
واااااای... نه خواهر، اینا اصصصصلا مهم نیست، اعتماد به نفس داشته باش، هیچکس کاااامل کااامل نیست

خودم خیلی تاپیک خوندم ک شوهرشون گفته اونجات اینجوریه 

زشتی فلانی 

یا خودم قشنگ یادمه که دو یا سع نفر گفته بودن شوهرشون گفته گول خوردیم 

یکی شون گفت جوراب پات بوده فریب دادی 

یکی دیگه گفته سفید کننده زدی من گول خوردم 

یا گفتن خودتو غالب کردی 

همه اینارو همین جا دیدم 

2706