2733
2734
عنوان

ترک پوستیو باید گفت به خاستگار؟

| مشاهده متن کامل بحث + 376 بازدید | 60 پست

مگه اومدن عروسک بخرن که بخوای خصوصیاتشو بهش بگی

اگرم کسیو میخواد که از اینا نداشته باشه بشینه انقدر بگرده تا موهاشم رنگ‌دندوناش سفید بشه،چونکه وجود نداره کسی که از اینا نداشته باشه

حتی خود پسرا هم دارن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بنظر من نگو چون اینجوری حساسش میکنی و انگار رو خودت عیب گذاشتی!!!

تو دوره نامزدی و عقد خودشون می‌بینن

توی رابطه یه جوری باش که واسه خودت راه برگشت بذاری، که اگه طرف ایرادگیر بود بذاریش کنار

نیست؟  اگه نبودی هر ده ثانیه یه بار تاپیکش نبود

مهم نیست

چون خودشون چ عنی هستن

من ک ی بار شوهرم ایرادگرفت تااون روز هیچکدوم از عیباشو نگفته بودم چون دلم نمیخاس ناراحتش کنم اما بعد اون قضیه دیگه همه عیباشو ریز ریزگفتم

الان اعتماد ب نفسش کم شده و هیچ ایرادی از من نمیگیره

2740
مهم نیست چون خودشون چ عنی هستن من ک ی بار شوهرم ایرادگرفت تااون روز هیچکدوم از عیباشو نگفته بودم چ ...

😂😂😂 کلا کار اشتباهیه از ظاهر کسی عیب گرفتن مخصوصا خانوما ک حساس ترم هستن

زبـانـت معـمار اسـت و حـرف هـایت خـشت خـام... مــبادا کـج بـچینـے دیـوار سـخـن کـہ خــواهـد ریـخت بــنای شخصیتتツما اهـــل کـــوفـہ نیــسـتـیـم عــلـے تنـــها بـــماند❤ اولــین کــسـے کـہ از حــقوق مــں دفــاع کـرد رســـول خـــدا بـــودツ به بعضیا حتی اگه بگی خورشید زرده، میگن نه آبیه! همین قدر بی منطق!🦄 
دیگه اسمش رو خودشه زندگی مشترک

اینو وقتی عقد کردین و عذوسی گرفتین شوهرت باید بدونه و اکه خوشش نیومد و مشکل داشت بهت بگه و خودت بری حلش کنی 

و اکر ن خاستکاری یهو دیدی بهم زد و این چیزارو پخش مرد ببخشیدا ببخشید بعدش همه فکر میکنن ك باهم..  

و اگر ن چرا ی خاستکار یا نامزد باید اینا رو بدونه گلم 

خودم خیلی تاپیک خوندم ک شوهرشون گفته اونجات اینجوریه  زشتی فلانی  یا خودم قشنگ یادمه که ...

ببین عزیزم، اونی که بیشعور باشه، تو خوشگلترین هم باشی یه عیبی روت می‌ذاره!! پس تمرکزت رو بذار رو شعور طرف

حالا مثلا خودشون خیلی تکمیلن؟! نه بابا خبری نیست...

فقط آدم درست رو انتخاب کن، چون اگر الان هم عالی باشی در آینده بارداری و ترک و هزار تا چیز ممکنه پیش بیاد، پس بهانه همیشه هست، طرف نباید بهانه گیر باشه

کاش یاد می‌گرفتیم وقت دعا کردن به خدا اعتماد کنیم، نه اینکه خدا رو آزمایش کنیم❤️
وقتی دید جا نخورد  هیچی نمیگه الان

نه جا که اصلا نخوردچون شش ماه اول اونقد عاشق بود حالیش نبود

بعدها یک بار تو اشتی

یکبارم تو.دعوا گفت

ک من بی محلش کردم

و با سیاست تمام عیوبشو اوردم جلو چشمش

الان فک میکنه من از اون سرم

2706