2733
2739

سلام دوستان من دکترم قرص ال دی داد برای کیستم . برای دوماه . جلوگیریم کلا  طبیعیه . اما این دوماه که قرص میخورم میشه جلوگیری نکنم ؟ یا بازم باید جلوگیری کرد ؟ 

نمیدونم منظورمو متوجه شدین یا نه 😂

بستگی داره از روز چندم پریودیت شروع کنی قرص خوردن . 

مثلا اگه از روز ۵ ام شروع کنی خوردن ، تا دو هفته باید جلوگیری کنی ، بعد اون نمیخواد 

لایکم نکن ، نکن ، نکن، فحشت میدم ها!! لایک نکن عزیزم😫🤒

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

با آل دی بچه دار نمیشی چون برای جلوگیری از بارداریه تا وقتیم کیست رفع نشه فکر نکنم بچه بچه دار شد فر ...

اگه تخمدان هات فعال باشه احتمال بارداری هست

انچه مرانکشدقوی ترم میکند😍😍😍
2731

همیسه ماه اولی که میخان قرص بخورن میگن یه روش دیگه هم داشته باشید پس به روش قبلیت ادامه بده😁

آفرین تا میتونید لایک کنید.امضا قبلیم نوشتم ممنون میشم لایک نکنین کسی گوش نداد گفتم برعکس بگم شاید اثر کنه😁
با آل دی بچه دار نمیشی چون برای جلوگیری از بارداریه تا وقتیم کیست رفع نشه فکر نکنم بچه بچه دار شد فر ...

خب اینکه صب بخورم ظهر بخورم اشکال نداره ؟ یوقت حامله نشم .

2740

من دکترم گف خیالت راحت یه درصدامکان حالگی هست منم میدونم من ازقضاجزهمون یه درصدم وشرایط بچه شدن واقعاندارم باقرصم جلوگیری طبیعی میکنم البته قرص میخورم برااینکه زودبه زودمریض میشم

انچه مرانکشدقوی ترم میکند😍😍😍