2737
2734

حیف من نمیتونم یعنی بلد نیستم اما داداش خودم مشکل سنگ حالب داشت یکی بهمون دکتر خسرو حق شناس معرفی کرد  خیلی راضی بودییم ما از تشخیصش چون سه چارتا دکتر دیگه رفته بودیم اصلا خوب نبود جراح و متخصص هستش 02188968294 شماره مطبش 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

مرسی گلم اما من زاهدانم

سلام عزیزم ببخشید میشه لطفا در مورد مشکل کلیه پسرتون هرچی میدونید بهم بگید عملش چطور بود الان حالش چطوره بعد عمل مشکلش رفع شد ؟ من هفته 34 بارداریم هفته پیش سونو دادم گفتن پسرم کلیه چپ نداره کلیه راستشم نوشته ورم 7 میلیمتر همراه با اتساع ژنرالیزه حالب به همراه اتساع مثانه این یعنی خطرناکه ؟عمل باید بشه ؟ ممنون میشم جوابمو بدید توروخدا دارم دق میکنم 

2728
سلام عزیزم ببخشید میشه لطفا در مورد مشکل کلیه پسرتون هرچی میدونید بهم بگید عملش چطور بود الان حالش چ ...

عملش خداراشكر خيلي بهتر از اوني ك فكرشوميكردم تمامش شد 

نگران نباش عزيزم خطرناك نيست ديگه اگه دكتر بگه عمل حتما و سريعتر عملش رو انجام بدين گلم ان شاءالله ك چيزي نيست بچه اولته؟

سلام عزیزم ببخشید میشه لطفا در مورد مشکل کلیه پسرتون هرچی میدونید بهم بگید عملش چطور بود الان حالش چ ...

يعني كليع چپو اصلاندارع؟يا كم كاره؟ 

براي ورمم نگران نباش شايد پسرت اصلا عمل هم نخاد و ورمش با دارو برطرف شه ان شاءالله اميدتو ب خدا كن تو اين اوضاع حاملگي ام ب خدت فشار نيار هرچي ك ب خيروصلامتي بچته ان شاءالله همون بشع 

الان حاملع يي نماز شب بخون هرشب براي بچت دعا كن همه نماز هاتو بخون خدا نمازتو جاي نمازخوندن دو نفرقبول ميكنه براي پسرمنم دعا كن ك ديگه كاملا خوب بشع و هيچوقت نياز ب دكترو اينها نداشتع باشع 

موقعه زايمانتم حتما دعا كن براي پسرت و پسرمو همه بچه ها ومريضا

عملش خداراشكر خيلي بهتر از اوني ك فكرشوميكردم تمامش شد  نگران نباش عزيزم خطرناك نيست ديگه اگه ...

خداروشکر الحمدالله انشالله که هرچه زودتر سلامتی کاملشو به دست بیاره خداحفظش کنه واست نه بچه دوممه 

يعني كليع چپو اصلاندارع؟يا كم كاره؟  براي ورمم نگران نباش شايد پسرت اصلا عمل هم نخاد و ورمش با ...

تو سونو که نوشته کلیه چپ دیده نشد انشالله توروخدا شما هم واسه پسر من دعا کن فردا میخوام برم پیش دکترم بگم بنویسه سونو سه بعدی شاید اشتباه شده باشه دوست دارم هرچه زودتر به دنیا بیارمش درمانشو شروع کنم میترسم دیر بشه اخه سونو گرافی میگفت کلیه و مثانش پر ادراره خالی نمیشه

چشم اگر لایق باشم حتما دعا میکنم برا گل پسرت انشالله خدا به من روسیاه نظر کنه بچمو سالم بهم بده انشالله هیچ بچه ای مریض نباشه 

2738
خداروشکر الحمدالله انشالله که هرچه زودتر سلامتی کاملشو به دست بیاره خداحفظش کنه واست نه بچه دوممه&nb ...

بچه اولت هیچ مشکلی نداشتی مثلا مشکل مادر زادی

تو سونو که نوشته کلیه چپ دیده نشد انشالله توروخدا شما هم واسه پسر من دعا کن فردا میخوام برم پیش دکتر ...

دعا میکنم جونم شمام همش ذکر بخون صبور میشی 

ان شاءالله اشتباع شده باشع 

اگرم اشتباع نشده باشع خدا بزرگه وشفاميده خب اشكال نداره الان ك تو شكمته مثانش و كليع اش ادراري ام باشن مشكلي پيش نمياد گلم چون مادر زاديه ديگه 

حتما سونو سه بعدي گرفتي بهم خبر بدي باشع يادت نره ان شاءالله خوش خبر باشي ❤️

2706