2737
2739

انگار عفونت داره کلیه هاش،،،دکتر بردی 

(از کسی پرسیدند: ماه قشنگتراست یا مادرت؟گفت ماه را که میبینم یاد مادرم میفتم اما مادرم را که میبینم ماه را فراموش میکنم.....!)###(همه میپندارند که عکس پدرم را به دیوار خانه ام آویخته ام اما نمی‌دانند که دیوار خانه ام را به عکس پدرم تکیه داده ام) یه گل پسر دارم که همه ی زندگیمه    ،،،
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

چند وقتشه ؟ پسر منم داشت اما فک کنم شدید نبود اما تمام دکترها میگفتن پیگیری کن ولی یکیشون گف بذار بزرگتر بشه 

بزرگتر ک شد بردمش سونوگرافی هم قبل از ادرار ازش سونو گرفت هم بعد از تخلیه مثانه ،بعد گف تخلیه ک می‌کنه ،ورم کلیه ش کمتر میشه گفت از نظرم اصلا نیاز نیس پیگیری کنیم اما زود ب زود ببرش دستشویی ک ادرار کنه الآنم تند ب تند میبرمش ،البته من نذر امام حسین هم کردم براش الحمدالله ک نیاز نبود ببرمش دکترو اذیت بشه حالا چ عکس رنگی ک بشدت میگن درد داره چ ادامه درمانش ،،چندین دکتر ببرش ،ب حرف یکی نرو ، چند وقتشه ؟؟؟؟ متاسفانه بیشتر پسر بچه ها اینو دارن 

2731
چند وقتشه ؟ پسر منم داشت اما فک کنم شدید نبود اما تمام دکترها میگفتن پیگیری کن ولی یکیشون گف بذار بز ...

دونیم سالشه خب پسرمن هر دوتاکلیه اش مشکل دارن یکیش تنگی حالب توش ادرار جم میشن یکیش ام ورم داره

2740
ن تنگی داره تو یکی ازکلیه هاش ادراراش جم میشن اون یکی ورم داره اره دیگه بایدعملشه

خوب وقتی ادرار جمع بشه تخلیه نشه احتمال عفونت هم هست ،،عزیزم زودتر ببرش پیش دکتر به احتمال زیاد نیاز به عمل داره درسته؟؟؟؟؟

(از کسی پرسیدند: ماه قشنگتراست یا مادرت؟گفت ماه را که میبینم یاد مادرم میفتم اما مادرم را که میبینم ماه را فراموش میکنم.....!)###(همه میپندارند که عکس پدرم را به دیوار خانه ام آویخته ام اما نمی‌دانند که دیوار خانه ام را به عکس پدرم تکیه داده ام) یه گل پسر دارم که همه ی زندگیمه    ،،،
دونیم سالشه خب پسرمن هر دوتاکلیه اش مشکل دارن یکیش تنگی حالب توش ادرار جم میشن یکیش ام ورم داره

الاهیییی چه دردی میکشه بچه 😔😔😔

بیین مشکل خیلی شایعیه

خواهرزاده من ۲.۵ سالشه اونم سه ماه پیش همینجوری شد

عملش خیلی راحته الانم خوبه فقط زود از پوشک گرفتنش دکتر‌گفت همش خونشون راه میره جیش میکنه😂

اره دعاکنیدخوب بشه😔

انشاءا.... خوب میشه عزیزم ❤❤

2706