2733
2739
الهی برای جفتتون بمیرم ولی منم پر دردم

خدا نکنه قربونت بشم خدا بهت دلخوشی بده حاجتتو بده دست پر برگردی ❤🫀

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ای جونم پس از قبل زیارتت قبول . دعا کن زندگیم خوب بشه و دوستام حاجت روا بشن عزیزم ممنون. @پره_پروا ...

و.  imahoor# nasimm#  

خدایا شکرت . خدا جونم هرکس که امضامو میخونه حاجت روا بشه ان شا الله.خدایا شکرت خدایا شکرت  
2731
2738
چشم دورت بگردم انشالله

خدا حفظت کنه.چشمت پر نور. ممنونم.

سرکوه بلند فریاد کردم،علی شیرخدا را یادکردم،علی شیرخدا_یاشاه مردان،دل ناشاد مارا شادگردان.علی شیرخدا دردم دواکن.مناجات مرا پیش خداکن.قرآن همه اش یک یاعلی است.إرحَمْ عَبْدِکَ ضَعیفْ.الهی یا حمیدُ بحق محمد،یا عالیُ بحق علی،یافاطرُ بحق فاطمه یا محسنُ بحق الحسن یا قدیم الاحسان بحق الحسین اللهم عجل لولیک الفرج بحق حضرت زینب(س)وفرجنابه_حاجتم رو برآورده بخیر کن و مشکلمو هم حل بخیرکن پیغمبر اکرم فرمود: خداوند فرشته‏ ای را موکّل، بر کسی کرده است که بگوید: «یَا أَرْحَمَ الرَّاحِمِینٍ»، وقتی که شخصی3مرتبه این نام را ببرد،فرشته به او می‏گوید:أرحمُ الراحمین به تو رو آورد، پس از او بخواه هرکسی به نیت من 7 مرتبه یا ارحم الراحمین خوند اطلاع بده منم براش بخونم.خدا یه راه های من حیث لایحتسب هم داره که به گمان من نمیاد اما خودش بلده ﺷﺄﻥ ﺍﻭ ﺍﻳﻦ ﺍﺳﺖ ﻛﻪ ﭼﻮﻥ ﭘﺪﻳﺪ ﺁﻣﺪﻥ ﭼﻴﺰﻱ ﺭﺍ ﺍﺭﺍﺩﻩ ﻛﻨﺪ ، ﻓﻘﻂ ﺑﻪ ﺁﻥ ﻣﻰ  ﮔﻮﻳﺪ : ﺑﺎﺵ ، ﭘﺲ ﺑﻲ ﺩﺭﻧﮓ ﻣﻮﺟﻮﺩ ﻣﻰ  ﺷﻮﺩ.سوره یس(٨٢)
امیدوارم این درد از تنت بره ک وجودمو سوزنده شبیه اسکلیت برقی شدم

منم مث تو ب دوستش ک خواستگارم بود گفت تو نرو من میخوامش ولی بعد دوهفته گفت من بهت حسی ندارم و رفت ... فقط موفق شو تا میتونی ک هر جا نشست مجبور باشه اسمتو بشنوه ❤️ از خدا میخوام بهت صبر بده و اونقدر قوی بشی ک اولویت اول زندگیت خوشحال خودت باشه دوستم 🌿

منم مث تو ب دوستش ک خواستگارم بود گفت تو نرو من میخوامش ولی بعد دوهفته گفت من بهت حسی ندارم و رفت .. ...

من فوقش معلم شم ک شانس من کلا دست میزار رو دخترای ک میخوان معلم شن😂 توف فقد ب بختم

من پناه ام🤍🌙.میشه واسم نفری یه حمد بخونین هدیه کنین به ام البنین؟🥺که به حاجت ۸سالم برسم😔 حاجتم ازجونم برام عزیزتره💔 خدایا میشه دستامو با دستای عشقم پر کنی؟؟🥺🍃                                                                                                             🪄من قلبم مریضه بام کل کل نکن💜
2706