2733
2734
عنوان

بازسازی ظروف آشپزخانه

194 بازدید | 7 پست

بازسازی ظروف آشپزخانه

تبدیل ظروف چدن. روحی چدن استیل به گرانیت

دو رنگ گرانیت داخلی کرم و مشکی

🌼ما به فکر سلامتی شما هستیم☑️دارای 12 رنگ متنوع☑️گارانتی یک ساله☑️مناسب جهت انواع قابلمه. تابه. کیک پز. تابه رژیمی. دیگ پلوپز. آرام پز.و...☑️بهترین کیفیت☑️سفارشات حضوری و غیر حضوری☑️قیمت بستگی ب سایز ظروف شما دارد

جهت عضویت در گروه بهم پیام بدین عضوتون کنم 09909668177

توجه کنید کار ما تحت نظر اتحادیه وزارت بهداشت هست یکسال گارانتی داره اگر ناراضی بودین پولتون پس میگیرین یه دوباره براتون کارو انجام میدیم گارگاه ما شیراز هستش هم میتونید حضوری قابلمه هاتونو بیارید هم میتونید برامون پست کنید هزینه پست ک شما ارسال میکنید با خودتونه بازگشتت رو رایگان براتون می‌فرستیم کسایی ک خودشون میخان نماینده بشن باهامون کار کنن فقط واتساپ پاسخگو هستم کسایی میخان تو گروه شرکت کنن واتساپ بهم پیام بدن همه عضو گروه خانم هستن 

چخوب

وارﺩ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﺷﺪﻡ ﻭ ﻣﻨﺘﻈﺮ ﺑﻮﺩﻡ ﺗﺎ ﻧﺴﺨﻪ‌ﺍﻡ ﺭﺍ ﺗﺤﻮﯾﻞ ﺩﻫﻨﺪ👀.ﻓﺮﺩﯼ ﻭﺍﺭﺩ ﺷﺪ ﻭ ﺑﺎ ﻟﻬﺠﻪ‌ﺍﯼ ﺳﺎﺩﻩ ﻭ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﭘﺮﺳﯿﺪ:ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ ﺩﺍﺭﯾﻦ؟ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﺑﺎ ﻟﺤﻨﯽ ﺗﻤﺴﺨﺮ ﺁﻣﯿﺰ ﭘﺮﺳﯿﺪ:😏ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺳﯿﻤﺎﻥ؟ ﺑﻠﻪ ﮐﻪ ﺩﺍﺭﯾﻢ.ﮐﺮﻡ ﺿﺪ ﺗﯿﺮ ﺁﻫﻦ ﻭ ﺁﺟﺮ ﻫﻢ ﺩﺍﺭﻡ ﺣﺎﻻ ﺍﯾﺮﺍﻧﯿﺸﻮ ﻣﯿﺨﻮﺍﯼ ﯾﺎ ﺧﺎﺭﺟﯽ؟ﺍﻣﺎ ﮔﻔﺘﻪ ﺑﺎﺷﻢ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﮔﺮﻭﻧﻪ ﻫﺎ. ﻣﺮﺩ ﻧﮕﺎﻫﺶ ﺭﺍ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺎﻧﺶ ﺩﻭﺧﺖ ﻭ ﺁﻧ‌ﻬﺎ ﺭﺍ ﺭﻭ ﺑﻪ ﺻﻮﺭﺕ ﻓﺮﻭﺷﻨﺪﻩ ﮔﺮﻓﺖ ﻭ ﮔﻔﺖ:ﺍﺯ ﻭﻗﺘﯽ ﮐﺎﺭﮔﺮ ﺳﺎﺧﺘﻤﻮﻥ ﺷﺪﻡ ﺩﺳﺘﺎﻡ ﺯﺑﺮ ﺷﺪﻩ، ﻧﻤﯽ‌ﺗﻮﻧﻢ ﺻﻮﺭﺕ ﺩﺧﺘﺮﻣﻮ ﻧﺎﺯ ﮐﻨﻢ🤗…ﺍﮔﻪ ﺧﺎﺭﺟﯿﺶ ﺑﻬﺘﺮﻩ، ﺧﺎﺭﺟﯽ ﺑﺪﻩ.ﻣﺘﺼﺪﯼ ﺩﺍﺭﻭﺧﺎﻧﻪ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﺭﻭﯼ ﻟﺒﺎنش ﯾﺦ ﺯﺩ🙃…ﭼﻪ ﺣﻘﯿﺮ ﻭ ﻛﻮﭼﮏ ﺍﺳﺖ ﺁﻥ ﮐﺴﯽ ﻛﻪ ﺑــﻪ ﺧﻮﺩ ﻣﻐـ🚶🏻‍♀️ـﺮﻭﺭ ﺍﺳﺖ!ﭼﺮﺍ ﻛﻪ ﻧﻤﯽ‌ﺩﺍﻧﺪ ﺑﻌﺪ ﺍﺯ ﺑﺎﺯﯼ ﺷﻄﺮﻧﺞ، ﺷﺎﻩ ﻭ ﺳـﺮﺑﺎﺯ ﻫـﻤﻪ ﺩﺭ ﯾﮏ ﺟﻌﺒﻪ ﻗﺮﺍﺭ ﻣﯽ‌ﮔﯿﺮﻧﺪ.😉 جایگاه شاه و گدا، دارا و ندار قبر اسـت…👩‍🦯تقواست کـه سرنوشت ساز اسـت💌 برای رسیدن بـه “کبریا” باید نه کبر داشت نه ریا💔💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من شتیدم سرطانزاست این کار 

کی گفته میگم تحت نظر بهداشته اگر تفلونی خراب شده باشه شما ازش استفاده کنید سرطان زاست ولی وقتی بشه نو مثل روز اول اصلا سرطان زا نیست 

اینکار بشدت خطرناک و سرطانزاست

از کجا میدونید لطفا وقتی اطلاعی ندارین قضاوت نکنید بهداشت که نمیاد الکی تاییدیه بده اگر این کار سرطان زا بود بهداشت ب هیچ عنوان تاییدشو نمیداد پس با خیالتون راحت باشه

از کجا میدونید لطفا وقتی اطلاعی ندارین قضاوت نکنید بهداشت که نمیاد الکی تاییدیه بده اگر این کار سرطا ...

بهداشت به کل مواد عذایی و روعنا هم تاییدیه داده ک همشون تراریختن.علمشو دارم چون راجع بهش تحقیق کنم .

2740