2737
2734
عنوان

خواهشا یه حس ششمی میاد....

| مشاهده متن کامل بحث + 461 بازدید | 117 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من کی بارددارمیشم وجنسیتش چیه ؟شوهرم خوب میشه 

دوسال و شش ماه دیگه بچت به دنیا میاد و دختره شوهرتم خیلی بهتر از قبل میشه با اومدن بچه البته

با مهربانی زندگی کنیم و لبخند بزنیم همه خوبند.
پسرم‌کی حرف میزنه؟‌شوهرم اینستا داره؟؟ گوشی مخفی داره؟؟ دوسم دار؟

پسرت چن ماه دیگه کم کم به حرف میاد . بله داره اینستا. نه گوشی مخفی نداره و دوستت داره

2738
سه سال و دوماه دیگه عقد کردی

استارترم. شهریوری... عملم خوب میشه نتیجش؟

من هم روزگاری فکر می‌کردم عشق همه چیز را حل می‌کند.بعدها فهمیدم عشق به احترام بند است.احترام به شعور، به شخصیت، به محبت، به زمان و به علاقه‌مندی‌های کسی که دوستش داری؛عشق بدون احترام شاید ایجاد شود، اما دوام نمی‌آورد.هرگاه دلتون شکست، خدارو شکر کنید.خدا بهای دل‌های شکسته رو می‌پردازه؛ اینجا بود که خدا به بندهٔ دل‌شکسته‌اش فرمود: "أَنَا عنْدَقُلُوب الْمُنْكَسِرَةِ"  یعنی من نزد قلب‌های شکسته‌ام!                اگه پروفایلمو دیدی با دل پاکت برام صلوات بفرست مهربانم😘😍
پسرت چن ماه دیگه کم کم به حرف میاد . بله داره اینستا. نه گوشی مخفی نداره و دوستت داره

تو اینستا ش چت میکنه با کسی؟؟؟ همونی هست که خودم هم میدونم یا یه چی دیگه؟؟

برا شوهرم کی حکم رو میزنن؟؟

دخترم سنجشش دفعه اول قبول میشه دوشنبه؟؟؟میره مدرسه شاهد؟؟؟

تو اینستا ش چت میکنه با کسی؟؟؟ همونی هست که خودم هم میدونم یا یه چی دیگه؟؟ برا شوهرم کی حکم رو میزن ...

نه با هیچکس. برادرشوهرت چهار ماه و پنح روز دیگه. بچت نه نمیره