2733
2734
عنوان

خواهشا یه حس ششمی میاد....

| مشاهده متن کامل بحث + 461 بازدید | 117 پست
ماه تولدت رو بگو و سوال بپرس دقیق جواب میدم

ماه تولدم شهریوره.... از نتیجه عملم راضی میشمم؟ همه چی خوب میشه؟

من هم روزگاری فکر می‌کردم عشق همه چیز را حل می‌کند.بعدها فهمیدم عشق به احترام بند است.احترام به شعور، به شخصیت، به محبت، به زمان و به علاقه‌مندی‌های کسی که دوستش داری؛عشق بدون احترام شاید ایجاد شود، اما دوام نمی‌آورد.هرگاه دلتون شکست، خدارو شکر کنید.خدا بهای دل‌های شکسته رو می‌پردازه؛ اینجا بود که خدا به بندهٔ دل‌شکسته‌اش فرمود: "أَنَا عنْدَقُلُوب الْمُنْكَسِرَةِ"  یعنی من نزد قلب‌های شکسته‌ام!                اگه پروفایلمو دیدی با دل پاکت برام صلوات بفرست مهربانم😘😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
ماه تولدت رو بگو و سوال بپرس دقیق جواب میدم

دی 

میشه بگی کی باردار میشم؟

ادامه تحصیل میدم و به هدفام میرسم یا نه ؟

حالا که جان ما شده ای احتیاط کن 😍.....من❤ تو❤ و دخترنازمون ❤...با احترام جواب کسی که بهم توهین کنه نمیدم چون که 👈(جواب ابلهان خاموشیست)🙂 ..خدایا خیلی دوست دارم دبیر بشم کمکم کن به هدفم برسم 😍🤲
2738
دیدم_احتمال زیاد طلاق میوفته سر راهت ولی انگار شوهرت طلاقت نمیده و بد خلقه

میترسم از فکر زیاد بهش دیوونه بشم... همه چی بنظرت خوب پیش میره عزیزم؟ چی میشه بالاخره؟

من هم روزگاری فکر می‌کردم عشق همه چیز را حل می‌کند.بعدها فهمیدم عشق به احترام بند است.احترام به شعور، به شخصیت، به محبت، به زمان و به علاقه‌مندی‌های کسی که دوستش داری؛عشق بدون احترام شاید ایجاد شود، اما دوام نمی‌آورد.هرگاه دلتون شکست، خدارو شکر کنید.خدا بهای دل‌های شکسته رو می‌پردازه؛ اینجا بود که خدا به بندهٔ دل‌شکسته‌اش فرمود: "أَنَا عنْدَقُلُوب الْمُنْكَسِرَةِ"  یعنی من نزد قلب‌های شکسته‌ام!                اگه پروفایلمو دیدی با دل پاکت برام صلوات بفرست مهربانم😘😍
میترسم از فکر زیاد بهش دیوونه بشم... همه چی بنظرت خوب پیش میره عزیزم؟ چی میشه بالاخره؟

اگر زیاد فکر کنی برای خودت بده.ولی تو کارت گره هست هی مشکل میوفته سر راهت اما اخر طلاقت میده صبور باش طول میکشه

دی  میشه بگی کی باردار میشم؟ ادامه تحصیل میدم و به هدفام میرسم یا نه ؟

ماه تولد دخترم اسفند

شوهر آبان

دخترم دفعا اول سنجش قول میشه؟؟چطور خواهد بود؟؟میره مدرسه شاهد؟؟؟

برا شوهرم کی اون حکم رو میزنن

اگر زیاد فکر کنی برای خودت بده.ولی تو کارت گره هست هی مشکل میوفته سر راهت اما اخر طلاقت میده صبور با ...

من استارتر هستمممم. در مورد طلاق نپرسیدم.... عمل کرده بود. خیلی از بابتش میترسم

2706