2733
2739
عنوان

کیا رشتشون تجربی بوده؟

103 بازدید | 12 پست

به نظرتون کسی که تازه داره امسال میره دهم باید زیست تو تابستون بخونه؟ چون بقیه دوستاش همه کلاس میرن یا خودشون میخونن 

حالا حتما باید بخونه؟یا چی 

لطفا راهنمایی کنید

درسش هم یکم ضعیفه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
من خودمم نهمم تصمیم داشتم برم تجربی و مشاورم گفت اگر میخوای رتبت زیر ۶۰۰۰ باشه باید از تابستون دهم ر ...

نه بابا مشاورت چرت گفت من خودم تجربی بود رشتم تابستونم نهایت سه چهار ساعت خوندم پرستاری سراسری هم قبول شده بودم 

اگه اوایل سال هم درست میخوندم پزشکی در میومدم 

سال هاست در کنار حیواناتی زندگی میکنیم که ادعای انسان بودن میکنن 

خب منم نهمم ولی نه اینکارو نمیکنم

بدون تدریس معلم خودت بخوای بخونی خیلی مشکله

واقعا فکر کردی وقتی نصیحتم میکنی دارم به حرفات گوش میدم؟ نه فقط منتظرم تموم شه تا همون کار غلطو ادامه بدم:). بعضی وقتا به جای جر و بحث کردن فقط به طرف نگاه میکنی و تعجب میکنی که این حجم وسیعِ بی عقلی و نفهمی چطور توی کله ای به این کوچکی جا شده!. -entj-

بعضی مشاورها این قدر مزخرف میگن بچه رو ازدرس متنفر می کنن مثلا یکی از اقوام مشاور بهش گفته بود روزی چهارده ساعت باید بخونی بیچاره داشت روانی می شد اخرش با روزی پنج ساعت با تمرکز بالا البته تو سال دوم داروسازی قبول شد .البته خودش بچه ی زرنگی بود ازاول