2733
2734
عنوان

با شوهرم دعوام شد

| مشاهده متن کامل بحث + 353 بازدید | 17 پست
به خانوادم توهین کردعزیزم بار اولشم نیست حتی خانوادمو از خونم بیرون کرده بنظرت دلیلم منطقی نیست

چرا بسیار منطقی هست پس جای اینکه حوصلت سر بره برو دنبال یه کاری باش که یاد بگیری و رشد کنی،اینطوری شخصیت قوی تری پیدا میکنی و هم دیگران ارزشت رو بیشتر میفهمن به اون کار دل بده و اوقاتتو اینطور پر کن جای اینکه منتظر باشی یکی ببره و دور بزنتت🌷❤️✨در ضمن با یک مشاور راجع به رفتار همسرت مشورت کن و ازش نظر بخواه.باید بهت بگم که تو دقت مشاور هم خیلی اهمیت به خرج بده.من دکتر بهزاد چاوشی رو پیشنهاد میدم.حتی اگه همسرت نیومد خودت مشورت بگیر

من پیوسته به خدا نیاز دارم.پیوسته به یاری و کمکش نیاز دارم،به عنایتش،محبتش،رحمت و خیرش،به برکتش، به هدایتش نیاز دارم.پیوسته هدایتش...ممنون میشم برای اینکه مورد مغفرت و رحمت خدا باشم،برای اینکه خداوند یاورم باشه و هر دم من رو هدایت به خیر و درست کنه،برای خوشبختی،عاقب به خیری و رسیدن به حاجات و آرزوها و خواسته های دلم،یک «صلوات» مهمونم کنید.که به همه ی دنیا هم رحمتی برسه💓🌷🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چرا بسیار منطقی هست پس جای اینکه حوصلت سر بره برو دنبال یه کاری باش که یاد بگیری و رشد کنی،اینطوری ش ...

مرسی عزیزم متاسفانه همسرم نمیذاره کلاس برم میگه بچت چی بس نمیذارع هرکاری میکنم ممنون میشم شماره یا آدرس پیجشون بهم بدی