2733
2734
عنوان

خانم هاتوروخدابیاییدباشوهرم دعوامون شداومدم خونه پدرم

| مشاهده متن کامل بحث + 8758 بازدید | 227 پست
بنظرتون چقدر دیگ آروم میشه😭

نمیدونم دعواتون چی بوده ،برات دعا میکنم خیر پیش بیاد برات زندگیت درست بشه خوشحال باشی همیشه

فقط 3 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
واقعا چرا خودتونو اینقدر وابسطه میکنین به دو تا نفهم؟ که حتی ارزش زندگیشونم نمیدونن ؟

😔نمیدونم کلی منوکتک زد کلن بهم زور میگ 

هیچ مردی به تایپیکای من نیاد من یه زن متاهل و بدم میادبانامحرم نوشتن ردوبدل کنم مچکر

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

نمیدونم دعواتون چی بوده ،برات دعا میکنم خیر پیش بیاد برات زندگیت درست بشه خوشحال باشی همیشه

لطف میکنیددوست عزیز😭😭😭حالم خیلی خرابه 

هیچ مردی به تایپیکای من نیاد من یه زن متاهل و بدم میادبانامحرم نوشتن ردوبدل کنم مچکر
2731
توکل برخدالطفن برام دعا کنین یه غلطی بودکردم راستی منو ازاینستا بلاک کرده و برداشته یه حرف دیگ گذاشت ...

ببین از روی عمد داره این کارا رو میکنه داره به حساب خودش شما رو تنبیه میکنه تا بیشتر قدرش رو بدونی بزار خودش یواش یواش آروم شه شما هم فعلا نه زنگ بزن نه اس بده چون بدتر میکنه

انشالله که مشکلتون حل میشه شوهرتم هم آشتی کنه

مشکل مونه سراین بودک اون رفتع پیش خانم دکترزیبایی برای صورت خودش پاکسازی انجام درحالیک باید بامن میرفت ک منم واقعا احتیاج داشتم ومن اون دکتر رو پیداکرده بودم وبعدشم من گفته بودم ک هیچوقت دوس ندارم بدون من تنهایی بیای اینجاولی اون دیشب رفتع بود اونجاکارشوهمون خانم انجام داده بود و بمنم ب دروغ میگف ک ن من اونجانرفتم دوستم یه دکتر پیداکرد درحالیکه تماس دوساعت پیش همون دکترو دیدم ومنم ازاین ناراحت شدم ک چرا بمن دروغ گفتی خب دفعه بعد بامن بریم برای منم انجام بده گف حالامعلوم نیس کی برم ک منم دیونه شدم از دروغ هاش و منو دست بسر کردنش

کاملن درست وبحق گفتین دارم دق میکنم😭

انشالله که به زودی آروم میشه.

ولی لطفاااا مشکلاتتون و توی حریم خونتون حل کنید.با اینکارا فقط کم کم از هم سرد میشین.

وقتی مشکلات از خونتون بیرون بره خیلی چیزا و خیلی آدما میتونن سواستفاده کنن و به رابطتون صدمه بزنن.خیلییی زیاد از حریم خصوصیه زندگیتون حمایت کنید لطفا

ببین از روی عمد داره این کارا رو میکنه داره به حساب خودش شما رو تنبیه میکنه تا بیشتر قدرش رو بدونی ب ...

چشم یه دنیاممنونم دوست عزیز

انشالله که به زودی آروم میشه. ولی لطفاااا مشکلاتتون و توی حریم خونتون حل کنید.با اینکارا فقط کم کم ...

چشم توکل بخدا اگ ایندفه مشکل مون حل شه دیگ دوراز حضورمن غلط بکنم

ممنونم توکل بخدا 

شوهرت هرچی گفت فقط یه جمله بگو حق با توئه . یادت باشه هرچی مشکلت بوده اشتباه کردی خونتو ول کردی پس حتی اگه بدنرین حرفارو زد اروم باشوسکوت کن .ازین ماجرا که گذَشت یکی دوهفته دیگه درباره مشکلی که بخاطرش خونه رو ترک کردی درارامش با شوهرت صحبت کن و حلش کن .دست خدابه همرات 

شوهرت هرچی گفت فقط یه جمله بگو حق با توئه . یادت باشه هرچی مشکلت بوده اشتباه کردی خونتو ول کردی پس ح ...

چشم ممنونم ک بهترراهنمایی رو کردین

شوهرت هرچی گفت فقط یه جمله بگو حق با توئه . یادت باشه هرچی مشکلت بوده اشتباه کردی خونتو ول کردی پس ح ...

بنظرتون مشکل مون ک نوشتم مقصرمن بودم؟

2706