2733
2734
عنوان

با شوهرم دعوام شد

353 بازدید | 17 پست

سلام دوستان من دیشب خیلی بد با شوهرم دعوام شد بعدش که آروم شدیم خیلی سعی کرداز دلم در بیاره ولی من چون ناراحت شده بودم زیاد اهمیت ندادم و محلش نذاشتم الان حوصلم سررفته چیکارکنم ببرم بیرون مقصر اون بود توس دعوای دیشب خودشم قبول کرد منم قصد ندارم آشتی کنم به سادگی ولی حوصلمم سررفته چیکارکنم 🥺🥺🥺

وای دغدغه هاتون خیلیی باحاله😄خانم شما چندسالته ؟و اینکه سر چی دعواتون شده؟اگه بگی میتونم کمکت کنم مطالعات روانشناسی زیاد دارم.شاید اصلا ارزشش رو نداشته باشه حالا که معذرت خواهی کرده کشش بدی،شایدم باید واقعا جدی برخورد کنی و زود همه چیزو عادی نشون ندی و یه سری اقدامات لازم انجام بدی،بستگی داره

من پیوسته به خدا نیاز دارم.پیوسته به یاری و کمکش نیاز دارم،به عنایتش،محبتش،رحمت و خیرش،به برکتش، به هدایتش نیاز دارم.پیوسته هدایتش...ممنون میشم برای اینکه مورد مغفرت و رحمت خدا باشم،برای اینکه خداوند یاورم باشه و هر دم من رو هدایت به خیر و درست کنه،برای خوشبختی،عاقب به خیری و رسیدن به حاجات و آرزوها و خواسته های دلم،یک «صلوات» مهمونم کنید.که به همه ی دنیا هم رحمتی برسه💓🌷🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای دغدغه هاتون خیلیی باحاله😄خانم شما چندسالته ؟و اینکه سر چی دعواتون شده؟اگه بگی میتونم کمکت کنم م ...

به خانوادم توهین کردعزیزم بار اولشم نیست حتی خانوادمو از خونم بیرون کرده بنظرت دلیلم منطقی نیست

2731
امشب شب جمعس و سالگرد ازدواج حضرت علی و فاطمه اشتی کن بزار تموم شه حوصله داری شب به این عزیزی قهر با ...

واقعا سالگرد ازدواجشونه....ما سالگرد ازدواج حضرت علی و فاطمه رفتیم آزمایش خون

2740
واقعا سالگرد ازدواجشونه....ما سالگرد ازدواج حضرت علی و فاطمه رفتیم آزمایش خون

اره امشبه

اینقدرم حرم امام رضا واسه عقد امشب شلوغه که خدا میدونه فردا هم همینطور یکی از دوستام امشب عقدشع امیدوارم منم تو یه همچین شبی عقد کنم اونم تو حرم امام رضا ما مشهدیم

عه چه جالب پس اشتی کن بره ولش دعواهارو بیخیال

عشق سن و سال نمیشناسه یهو دیدی دلت رف 
اره امشبه اینقدرم حرم امام رضا واسه عقد امشب شلوغه که خدا میدونه فردا هم همینطور یکی از دوستام امشب ...

برم این و بکشم وسط بگم سالگرد آزمایش خون رفتنمونه 😂😂

2706