2733
2734
عنوان

تهمتی ک بهم زدنو نمیتونم ببخشم،شما جای من بودین میبخشیدین؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1387 بازدید | 67 پست

سلام خوبی ؟! 🙃

میتونم چند تا سوال راجع به بهداشت عمومی ازتون بپرسم؟ 

متاسفانه کاربری خودم مهر تعلیق شد و ادمین نی نی سایت گفت فعلا برنمیگردونه منو ☹️ ⁩این کاربری مال رفیقمه و داده به من فعلا 🥺خودشم تو سایته با یه کاربری دیگه 💙 اگه از کامنتام ناراحت شدید بهم بگید از دلتون در بیارم 🧡

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سلام عزیزم.بفرمایید

سلام قشنگم بنظرتون ارزش داره من این رشته رو تو دانشگاه آزاد بخونم؟ 

میشه بگید حقوقش چجوریه و اگه درسخون باشم میتونم برم سرکار؟

متاسفانه کاربری خودم مهر تعلیق شد و ادمین نی نی سایت گفت فعلا برنمیگردونه منو ☹️ ⁩این کاربری مال رفیقمه و داده به من فعلا 🥺خودشم تو سایته با یه کاربری دیگه 💙 اگه از کامنتام ناراحت شدید بهم بگید از دلتون در بیارم 🧡
سلام قشنگم بنظرتون ارزش داره من این رشته رو تو دانشگاه آزاد بخونم؟  میشه بگید حقوقش چجوریه و ا ...

من خودم ازاد خوندم سال۹۴.

الان خیلی گرون شده شهریه.

من جات باشم بیشتر میخونم پرستاری برم حتی ازاد.

بعد اتمام درست ۲سال طرح داری.الان حقوقش ۸تومنه کم از پرستاری نیس و خیلی هم اسون تره کارش و تایم اداریه.ولی بعد طرح اصن وضعیت کارت مشخص نیس باید با ازمون استخدامی اگ شهرت بزنه بخونی و جذب بشی.

من تو کل دوران کرونا سرکار بودم ولی استخدام نشدم چون ایثارگری نداشتم ولی دوستای دیگم ک ایثارگری داشتن استخدام شدن ب راحتی .اگ ایثارگری داری بازم خوبه.اگ مث من نداری بعد طرحت بایذ منتظر ازمون باشی و قبول بشی تا بتونی استخدام بشی

2728
من خودم ازاد خوندم سال۹۴. الان خیلی گرون شده شهریه. من جات باشم بیشتر میخونم پرستاری برم حتی ازاد. ...

عزیزم من مازندرانم آمل 

سال دومم بود دیگه خانوادم اجازه نمیدن کنکور بدم 🥺

شما الان سرکاری؟ حقوق استخدامی ۸ تومنه؟ 

من دانشگاه آزاد ( عادی و ظرفیت مازاد ) این رشته رو بخونم ، طرح هم دارم؟ 

اگه استخدام نشم خودم کجاها میتونم کار گیر بیارم؟ 

من خودم ازاد خوندم سال۹۴. الان خیلی گرون شده شهریه. من جات باشم بیشتر میخونم پرستاری برم حتی ازاد. ...

الان پذیرش عادی آزاد حدود ۸ تومن ترمی و ظرفیت مازاد ترمی ۱۰ تومن حدودا یا بیشتر 

شما کدوم دانشگاه آزاد بودی؟ 

عزیزم من مازندرانم آمل  سال دومم بود دیگه خانوادم اجازه نمیدن کنکور بدم 🥺 شما الان سرکاری؟ ح ...

اره طرح داره.من سال سوم طرحمم چون شهرم نیاز داره و کارمم خوب بود تمدید شدم.

ولی اصل طرح ۲ساله مخصوصا مازندران اصن بعد ۲سال تمدید نمیکنه.من گلستانم.ی شهر محروم.

اره حقوق طرح با استخدامی فرقی نداره

2738
اره طرح داره.من سال سوم طرحمم چون شهرم نیاز داره و کارمم خوب بود تمدید شدم. ولی اصل طرح ۲ساله مخصوص ...

بنظرت وضعیت استخدامی مازندران بده؟! 🥺

ببین من اگه ازاد قبول بشم این رشته رو یا ظرفیت مازاد دانشگاه آزاد مطمئنی طرح داره؟ 🥺🥺

میشه راهنماییم کنی من دوتا انتخاب دارم 

بهداشت عمومی رو تکمیل ظرفیت میارم ( شهریه بالای ۱۰ تومن ترمی )

زیست سلولی مولکولی رو دانشگاه ازاد ( شهریه ۳ الی ۵ تومن ترمی ) 

کدومش انتخاب منطقی تریه؟ 

من دوتاش رو در یه حد دوس دارم ⁦♥️⁩

من ازاد خوندم.اون موقع از ترمی ۲شروع شد ترمای اخر شدنزدیک۴تومن

مرسی عزیزم خیلی بهم کمک کردی ⁦♥️⁩

یه دیگه هم بپرسم دانشگاهی که من بهداشت عمومیشو قبول میشم 

پرستاری و اتاق عمل هم داره 

یه کاربری تو نی نی سایت گفت شان بچه های بهداشت خیلی پایینه تو دانشگاه بین ورودی های بقیه رشته ها 🥺 چون بهداشت رو کسی نمیاد دانشگاه آزاد 

انصافا اینطوریه تو دانشگاه آزاد؟

من ازاد خوندم.اون موقع از ترمی ۲شروع شد ترمای اخر شدنزدیک۴تومن

عزیزم شما دانشگاه ازاد علی آباد کتول خوندی؟

عجب ادمایی هستن بخدا

جوجه سفید من تو قشنگترین هدیه امسالم بودی بقول همه تو عیدی امسال من از طرف خدایی♥️الهی قربون خنده هات برم من من همون دختر لوس خانواده..همسر لجباز و غرغرو و یکدنده..عروس پر از شیطنت و زود رنج ام که برا تو صبورترین و قوی ترین مامانم♥️الهی خدا تورو برامون حفظ کنه..دوست داشتین ممنون میشم برا پسرم صلوات بفرستین و بهم بگین منم براتون صلوات کبیره بخونم💟
دفعه اول ک تهمت زدن. ولی جلو خاله شوهرم. واقعا قلبم شکست. چن روز پیش تو حموم بودم تازه لباس دراور ...

کلا همین قضیه گیره رو بهونه کن سرسنگین بشو. ارتباطت رو حداقل کن. اولش مدام بهت گیر میدن و اذیتت میکنن ولی بالاخره دست از هین همه خاله‌زنک بازی برمیدارن.

با اینکه مادرشوهرم زن خیلی خوبیه و به عروساش اصلا کار نداره ولی متنفرم ازینکه باهاشون تو یه ساختمون باشیم.الان خونه هامون کنار همه هر روز به شوهرم غر میزنم.اونم فقط بخاطر نوه ها،تعدادشون زیاده و همیشه مزاحمن.خودشون میان از رو دیوار درو واسه خودشون باز میکنن

بالاخره بعد 3 سال خدا به منم نی نی داد، درست وقتی که تو اوج ناامیدی بودم... خدایا شکرت......... به امید بارداری همه منتظرا
2706