2733
2739
عنوان

شوهرم فقط ماهی یبار رابطه داره

| مشاهده متن کامل بحث + 6820 بازدید | 129 پست
یعنی کلا آلتش شق نمیشه زمانیم که بشه در حد 5 دقیقس اونم شاید ماهی یکی دوبار پردشم بعد یه ماه کم کم ت ...

ببین شوهر من شق میشه ولی ببخشید وقتی میاد منو ارضا بکنه ، اونم دوباره میخوابه ، دوباره باید تلاش کنم تا راست کنه و ارضا کنمش.  رابطه کامل نداشتیم تاحالا . 

الان به نظر شما همسر منم مشکل داره ؟

لایکم نکن ، نکن ، نکن، فحشت میدم ها!! لایک نکن عزیزم😫🤒
برادر شوهر من همچین مشکلی داشت ما نمیدونستیم اما مادر و خواهراش میدونستن و به نامزدش نگفته بودن اما ...

مهریه بهش تعلق گرفت؟ من خواهرم به ما گفت خسته شدم این نمیتونه پردمو برداره ما گفتیم شاید پردت زخیمه بعدم این پسره از همون هفته اول با خواهرم به یه بهانه ای قهر میکرد تا رابطه نداشته باشن خواهرم فک کنه چون قهره سمتش نمیادیه هفته قهر بود باز دوروز آشتی الان سه ماهه روشش همینه الانم قهرن خواهرم میخاست مطمئن شه بعد یه فکری کنه الان میگه مطمئنم مردی نداره همونقدریم ک هس داره ازبین میره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ببین شوهر من شق میشه ولی ببخشید وقتی میاد منو ارضا بکنه ، اونم دوباره میخوابه ، دوباره باید تلاش کنم ...

اگه یدفعه میخابه آلتش وسط رابطه مشکل داره چون شوهر خواهر منم همینطوره بلند میشه بعد میخابه دیگه ام بلند نمیشه شما امتحان کنین یبار ارضا شد ببینین دور دوم میتونه آلتش شق شه  یانه دیگ میخابه

2731
اگه یدفعه میخابه آلتش وسط رابطه مشکل داره چون شوهر خواهر منم همینطوره بلند میشه بعد میخابه دیگه ام ب ...

برا شوهر من میخوابه ولی بلند میشه دوباره . همون توی طول رابطه اگه من تحریکش کنم

بعد ارضا هم تا چند ساعت نمیتونه دیگه راست کنه 

برا شوهر من میخوابه ولی بلند میشه دوباره . همون توی طول رابطه اگه من تحریکش کنم بعد ارضا هم تا چند ...

خب مشکل شوهر شما تا این حد نیس این بخابه دوسه هفته بعد بلند میشه ولی بهتره درمان کنه خدای نکرده مشکلش بیشتر نشه

اگه یدفعه میخابه آلتش وسط رابطه مشکل داره چون شوهر خواهر منم همینطوره بلند میشه بعد میخابه دیگه ام ب ...

خدا بگم این خانواده ها ایرانی رو چکار بکنه که بچه هاشونو مث الاغ بی فکر بار میارن. خودم رو میگم! الان ۶ ماهه عقدم اصلا نمیدونم اختلال نعوذ چیه ؟ همسرم داره یا نداره ! واقعا از لحاظ دانستنی های جنسی که اینهممممه مهمه فقیریم

2738
برا شوهر من میخوابه ولی بلند میشه دوباره . همون توی طول رابطه اگه من تحریکش کنم بعد ارضا هم تا چند ...

ولی خب شما هم رابطه کامل ندارین خواهرمم نداشت میگه تو عقد لاپایی انجام میداده اینجوری نبوده خودشم مونده ک چرا دخول و نمیتونه

خدا بگم این خانواده ها ایرانی رو چکار بکنه که بچه هاشونو مث الاغ بی فکر بار میارن. خودم رو میگم! الا ...

اره بخدا ماهم نمیدونستیم الان موندیم چیکار کنیم اینا مارو گول زدن هنوزم به بهانه قهر داره گول میزنه خواهرمو کاش عروسی نمیگرفتیم

ولی خب شما هم رابطه کامل ندارین خواهرمم نداشت میگه تو عقد لاپایی انجام میداده اینجوری نبوده خودشم مو ...

خدا ب داد من برسه 😫😫

خب لهنتی ها وقتی نمی تونید چرا زن میگیرید

خانوادش اگ ببرنش دکتر خوبه ولی متاسفانه اونا جز فتنه گری کار دیگه ای بلد نیستن

ممکنه خانواده از چیزی خبر دارن که شما خبر ندارید به خاطر همین میخوان با فتنه گری رد گم کنن

2706