2733
2734
عنوان

شوهرم فقط ماهی یبار رابطه داره

| مشاهده متن کامل بحث + 6967 بازدید | 129 پست
اینا به کنار الان طلبکارن فک میکنن ما نمیدونیم پسرشون ایراد داره ماهم بخاطر این رفتاراشون میخایم آبر ...

فکر کنم شما بیشتر دارین به اختلاف دامن می‌زنید....میدونم خواهرتونه و دلتون میسوزه اما گاهی همین دلسوزی ها بنیان خانواده رو از بین میبره .....میدونم سخته .اختلافات رفتاری که شوهر خواهرتون دارن کم و زیادش قابل حل شدن هست البته به مرور زمان ....مقدار همبستری هم گاهی بعضی از آقایون میل کمتری دارن ....همسر من بعضی وقتا ماهی یه بار میشه ...خواهر شما هفته ایی یه باره .....

و اینکه بکارتشون دیر تر حذف شده ...منم بکارتم ضخیم بود وتا ۵۰روز با هربار نزدیکی خونریزی داشتم رفتم دکتر گفت کامل از بین رفته 

❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فکر کنم شما بیشتر دارین به اختلاف دامن می‌زنید....میدونم خواهرتونه و دلتون میسوزه اما گاهی همین دلسو ...

نه اونم ماهی یباره بعدم شوهر خواهر من کلا مشکل نعوظ داره یعنی آلتش شق نمیشه ک بخاد کاری بکنه طبعش سرد نیس ک بگیم علتش اینه بکارتم با انگشت بیشترشو برداشته الان چون زندگیو برا خواهرم جهنم کرده ما هم نمیخایم دست رو دست بزاریم میخایم بهشون بگیم ما میدونیم مشکل بچتونو پس بجای اینکه خواهر منو اذیت کنین بچتونو ببرین دکتر

2731
شک داشت فک میکرد پردش زخیمه یا شوهرش طبعش سرده

ببخشید اینو میپرسم ، اگه نعوذ نداره چطور خواهرت مرتبطش کرده با طبع سرد یا زخیم بودن پرده خودش ؟ 

نعوذ نداشتن یعنی کلا نمیتونه آماده رابطه بشه ! 

اگه خلاف اینه بگو چون منم شوهرم طبعش سرده ، دوران عقدم الان ترسیدم نکنه اونم مشکل نعوذ داره

لایکم نکن ، نکن ، نکن، فحشت میدم ها!! لایک نکن عزیزم😫🤒

برادر شوهر من همچین مشکلی داشت ما نمیدونستیم اما مادر و خواهراش میدونستن و به نامزدش نگفته بودن اما دختره خیلی زرنگ بود نزاشت بکارتشو بگیره رفت شکایت کرد دادگاه فرستاد آزمایش و معلوم شد مشکل داره طلاق گرفت 

ببخشید اینو میپرسم ، اگه نعوذ نداره چطور خواهرت مرتبطش کرده با طبع سرد یا زخیم بودن پرده خودش ؟  ...

یعنی کلا آلتش شق نمیشه زمانیم که بشه در حد 5 دقیقس اونم شاید ماهی یکی دوبار پردشم بعد یه ماه کم کم تونست با کمک انگشت برداره هر ده روزی یبار اونم تا یکم فرو میکرده شل میشده الان ببینین شدهرتون مشکل نداشته باشه چون  شما مثل خواهر من نشین تو عقد رابطه نداشتن متوجه نشدفک میکرد طبعش سرده