2733
2734
عنوان

ریسک سندروم داون

| مشاهده متن کامل بحث + 405 بازدید | 55 پست
کاملا درست میگی  خیلی آروم شدم با حرفت  دعام کن به سلامتی به دنیا بیاد

انشالله عزیزم نگران نباش ناراحتی تو سمه برای جنین.غربالگری دوم هم جای خوب برو همه چیرو دقیق بهت بگه.من رفته بودم اینقد با حوصله و باسواد بود همه چیرو برام توضیح می‌داد مثلا می‌گفت ببین فلان چیز نرماله برای بچه سندروم داون اینجوری نیست و خیلی چیزای دیگه 

انشالله عزیزم نگران نباش ناراحتی تو سمه برای جنین.غربالگری دوم هم جای خوب برو همه چیرو دقیق بهت بگه. ...

سونوی اولی رو جای با حوصله رفتم مغزش و قلبش و معده و دو تا دست ها و دو تا پاهاش رو چند بار نگاه کرد و گفت از هر نظر سالمه

فقط 24 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سونوی اولی رو جای با حوصله رفتم مغزش و قلبش و معده و دو تا دست ها و دو تا پاهاش رو چند بار نگاه کرد ...

خداروشکر اصلا نگران نباش.عمه من ریسک سندروم داون یک به پنج زده بود امینوسنتز داد کاملا سالم بود.چه استرسی کشید فقط خدا می‌دونه.چه پولی هم گرفت اون دکتره خدا میدونه  

خداروشکر اصلا نگران نباش.عمه من ریسک سندروم داون یک به پنج زده بود امینوسنتز داد کاملا سالم بود.چه ا ...

هزینه سلفری ۶ میلیونه حالا اون به کنار دو هفته میکشه جوابش بیاد ریسک من ۱ به ۱۱۰ هستش

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2731
هزینه سلفری ۶ میلیونه حالا اون به کنار دو هفته میکشه جوابش بیاد ریسک من ۱ به ۱۱۰ هستش

اون شیش تومنو بده حسابی غذای خوشمزه بخور بچت تا سونوی دوم رشد کنه حیفه بدی دست آزمایشگاه.البته خودت میدونی باز

اون شیش تومنو بده حسابی غذای خوشمزه بخور بچت تا سونوی دوم رشد کنه حیفه بدی دست آزمایشگاه.البته خودت ...

وواسه دخترم ۱ به ۲۰۵ بود 

حتی بیمه تکمیلی پول نداد چون گفت هم ریسک متوسطه هم ان تی خوبه 

اما الان ریسک بالاس

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اون شیش تومنو بده حسابی غذای خوشمزه بخور بچت تا سونوی دوم رشد کنه حیفه بدی دست آزمایشگاه.البته خودت ...

البته فکرنکن من آدم بی‌خیالی هستم من خودم همه آزمایشات لازم رو میگیرم غربالگری هارو هم جای خوب و گرون سونو میرم فقط طبق تجربه ام میگم که آزمایش تو اصلا جای هیچگونه نگرانی‌نداره.حتی میخای سلفری بگیر ولی اینکه میگی دارم گریه زاری میکنم چندروزه اعصابمو خرد می‌کنه میگم چرا آخه استرس میدی بخودت

وواسه دخترم ۱ به ۲۰۵ بود  حتی بیمه تکمیلی پول نداد چون گفت هم ریسک متوسطه هم ان تی خوبه  ...

ریسک بالا اونه که زیر ده باشه.البته بازهم میگم ریسک یک به سه هم دیدم بچش سالم بود.تو همین نینی سایت سرچ کن یعالمه هست

ریسک بالا اونه که زیر ده باشه.البته بازهم میگم ریسک یک به سه هم دیدم بچش سالم بود.تو همین نینی سایت ...

من تو گهواره ریسک ۱ به ۲ دیدم سالم بود 

اما ریسک ۱ به ۶۵ دیدم تیروزمی ۱۸ داشت و مجبور شد سقط کنه

1
5
10
15
20
25
30
35
40

همین دیروز دکتر رفتم اینقد استرس گرفتم عفونت دارم بهم چرک خشک کن اینا داد استرس گرفتم نکنه استفادش ضرر داشته باشه واسه بچه.پاپ اسمیر الکی هم ازم گرفت.کلی دارو نزدیک ششصد تومن نوشت.دیگه داشت اشکم درمیومد.نزدیک ده تا قرص روزی بخورم که چی بشه یادم می‌ره بعضی وقتا قاطی میکنم.قدیم این چیزا نبود راحت  

سوند سالمه عدد ان تی ۱.۵ بود بارداری قبلیم هم همینجوری شد  بیمه تکمیلی پولش رو نداد گفت تو ک ...

عزیزم خیلی خوبه . نگران نباش مثل قبلیه فقط .. بازم میخوای با دکتر مشورت کن .‌ببخشید الان دیدم پیامتون رو

چند سالتونه؟؟

با بالا رفتن سن ریسک هم بیش تر می شه ولی این جور نیست صددرصد خدای نکرده سندروم داون باشه.

فقط 19 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🤍برای با تو بودن هزاران سال هم کم است،زودگذر است،چه رسد به این عمر فانی ما،کاش خدا بیاید و وعده ی جهان دیگری را بدهد که زمان در آن معنایی نداشته باشد و بتوان دوباره در کنار تو،دم به دم با تو رسمِ عاشقی آموخت....🤍//از تماااام شیرین زبونیا،اولین قدمی که بر می داره،حسِ خوب اولین بار که بابا و مامان می گه،اولین باری که دندون در میاره،اولین باری که میره مدرسه و چشم می دوزی به پشت سرش و فقط نگاهش می کنی می گذرم و می گم حسِ خوب پدر و مادر شدن وقتیه که پسر یا دخترت بدونه که می تونه راجع به همه چیز باهات حرف بزنه،بدون ترس،بدون دلهره،بدون خجالت و بدون نگرانی........................ //// ❤ این روزا بهتر از هر موقعی معنی انتظار و دل گرمی رو می فهمم....نه ماه،ثانیه به ثانیه انتظار کشیدن و دل گرم بودن به خدایی که همیشه بوده و هست و خواهد بود....خدایا من منتظرم،منتظرم و دلم گرمه به تو،به این که حواست هست به این بنده ای که چشم دوخته به عظمت و بزرگیت....تمام ترسا،تمام استرسا،دلهره ها همه و همه رو سپردم به تو،مثل بچه ای که دلش گرمه به مادرش منم دلم گرمه بهت❤