2737
2734
عنوان

۹سال پیش مثل امروز

| مشاهده متن کامل بحث + 943 بازدید | 37 پست

من باید ناراحت باشم که کلا وقتی مخالفت اطرافیان رو دیدم بخاطر رضای اونها کلا دور درس رو خط کشیدم.خدا رو شکر تو مثل من تسلیم نشدی و به درجه ای از پیشرفت رسیدی که بخوای به خودت افتخار کنی.من چی....هیچی

جتی الان هم ک ازدواج کردم بخاطر شرایط مالی شوهرم هیچ کار یا مهارتی نمیتونم بکنم🥺

گذشته ها گذشته من چی بگم ک زحمت کشیدم و نفهمیدم چرا هبچ کجا قبول نشدم!!!! بهم گفتن(سازمان سنجش) اصل ...

رشته شماهم حقوق بود؟ متاسفم برای اتفاقی که افتاد برات   

شاید یکجای راهو اشتباه میکنی که نمیشه؟ مشاوره درسی تابحال باهاشون صحبت کردی؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اسی کاری که ازت برنمیاد بااتم بدجوری تو منگنه گذاشته بودت توم سنت کم بود نمیدونسی باید چیکار کنی خداروشکر ک الان موفقی بعضی خانواده ها تعصبین دیگ من خودم ب شخصه اجازه نمیدم دخترم بره ی شهر دیگ دانشگاه

من باید ناراحت باشم که کلا وقتی مخالفت اطرافیان رو دیدم بخاطر رضای اونها کلا دور درس رو خط کشیدم.خدا ...

باورت میشه الان سر ازدواج دارم‌میجنگم؟ همش گذشتمو آیینه عبرتم میکنم میگم نذار‌دوباره حسرت به دل بمونی گاهی بابام میگه تو سخت میگیری منم‌میگم میخوام کلا مجرد باشم همه که قرار نیست شوهر کنن به زور هم‌کسی نمیتونه شوهرم بده من تا وکیل نشم خبری از ازدواجم نیست ، خوشم نمیاد توزندگی باز حسرت بخورم ،تو اینم دارم با عالم‌وادم حتی غریبه ها میجنگم

2728
رشته شماهم حقوق بود؟ متاسفم برای اتفاقی که افتاد برات     شاید یکجای راهو اشتباه میکنی ک ...

بله

ممنونم

سال ۸۸ بود. هیچ اشتباهی نکردم‌. بخدا نفهمیدیم چی شد. اون سال‌‌.. اون تابستون ..همه با هم مردیم. غصه اش تا ابد تو دلم باقی میمونه. نه دانشگاهی رفتم نه شهر دوری نه خوابگاهی دیدم نه خوش گذرونی داشتم. مدام زیر ذره بین بودم تو شهر درپیتیمون... اوف

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
اسی کاری که ازت برنمیاد بااتم بدجوری تو منگنه گذاشته بودت توم سنت کم بود نمیدونسی باید چیکار کنی خدا ...

نکن این کارو اگر بچه ات مثل من اهل درس باشهو تلاش میکنه برای موفق شدن  و دانشگاه عالی قبول شد بذار بره چون تا ابد گوشه قلبش مثل من میمونه، نه خانواده من تعصبی نیستن فقط به لطف یک عده بیشرف گوش و ذهن پدرمو‌پر کردن که لعنت بهشون 

بله ممنونم سال ۸۸ بود. هیچ اشتباهی نکردم‌. بخدا نفهمیدیم چی شد. اون سال‌‌.. اون تابستون ..همه با ه ...

عزیزم  درکت میکنم تا ابد تو قلب آدم دردش میمونه، گفتی در پیت و تمام شهری که منم کارشناسیمو خوندم‌در پیت بود. متنفرم از اون شهر ، الهی بهترینا برات رقم بخوره کاش دوباره بخونی نذاری حسرتش به دلت بمونه

2740
همین که میگن ولش کن زجرم میده برای ادمی که رتبه برتر باشه زرنگ بوده باشه شبانه روز تلاش کرده باشه تا ...

دلیلش فقط یه چیزه، که اکثر پدر مادرهای ایرانی خودخواهن، یعنی به ظاهر دلواپس هستن ولی در باطن مثل یه عروسک با ادم رفتار میکنن، چی بپوش، اینجا برو اونجا نرو، با کی ازدواج کن با کی نپر، خلاصه حرفی هم بزنی میگن ما صلاحتو میخواییم، کسی نیست بگه اگه شما صلاح میدونستین وضع زندگی خودتون این نبود

باورت میشه الان سر ازدواج دارم‌میجنگم؟ همش گذشتمو آیینه عبرتم میکنم میگم نذار‌دوباره حسرت به دل بمون ...

افرین به جسارتت 

افرین به این طرز فکرت.

وقتی یه چیزی‌ رو بخوای به دستش میاری خوش بحالت که اینقد سخت کوشی و تکلیفت با خودت معلومه.

من ۱۰ ساله سردرگمم..هیچ نقشه و هدفی ندارم.مثل یه تخته چوپ روی اب هرجا موج ببرتش میرم.اما تو مثل من نشو.از ته دلم برات ارزوی  موفقیت و کامیابی میکنم

عزیزم    درکت میکنم تا ابد تو قلب آدم دردش میمونه، گفتی در پیت و تمام شهری که منم کارشناسی ...

مرسی ک منو میفهمی..

همه اون سال خوشحال بودن.. هرکی ام درس نخوند با من نشست تو یه کلاس!!

به تمام معنا درپیت!

من ارشدمو گرفتم اما الکی خوندم! الانم که با وجود بچه فک نمیکنم دیگه به هیچ کاری برسم

ممنونم عزیزم. همچنین شما🤲🏻

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
دلیلش فقط یه چیزه، که اکثر پدر مادرهای ایرانی خودخواهن، یعنی به ظاهر دلواپس هستن ولی در باطن مثل یه ...

دقیقا حقیقت همینه میگن نگرانیم ولی نگرانیوشن بی خود هست و به معنای واقعی دوستی خاله خرسه هست!!!! هیچوقت نمیذارم‌بچه خودم دراینده اینجور شه، همین الان کارشماسیم برام درس عبرت شد گفتم برای اینده چه ازدواج چه ادامه تحصیل دیگه به حرف احدی نمیکنم ،من آدمم صاحب عقلم خوب‌و بد رو تشخیص میدم، همین الانم سر ازدواجم همینه و میجنگم براش چون گاهی از بیرون حرفای بقیه فشار واردمیشه چرا ازدواج نمیکنی و محکم جلو همه می ایستم

افرین به جسارتت  افرین به این طرز فکرت. وقتی یه چیزی‌ رو بخوای به دستش میاری خوش بحالت که این ...

قربون‌محبتت بشم برام دعا کن، الهی توام همیشه دلت شاد باشه واقعا دارم‌میجنگم برای زندگیم   

مرسی ک منو میفهمی.. همه اون سال خوشحال بودن.. هرکی ام درس نخوند با من نشست تو یه کلاس!! به تمام مع ...

عزیزم ، اگر بخوای میشه خیلی هارو تو آزمون وکالت میبینم با وجود بچه خوندن وقبول شدن تو یکبار دیگه به سمتش حرکت کن خداهم کمکت میکنه ، درکل الهی برات خیروخوشی پیش بیاد ،و ما وامثال ما بخاطر تجربه هایی که داشتیم نباید بذاریم بچه هامون مثل ما اینجور حسرت بخورن دراینده

عزیزم ، اگر بخوای میشه خیلی هارو تو آزمون وکالت میبینم با وجود بچه خوندن وقبول شدن تو یکبار دیگه به ...

دیگه متنفر شدم از این رشته..

میدونم. یکی از دوستام چند سال پیش قبول شد با وجود بچه کوچیک. اونم آزاد خونده بود‌

ممنونم عزیزم. همچنین شما🤲🏻🌸

نه هرگز.

2706