2737
2734
عنوان

کسی میدونه؟؟

114 بازدید | 9 پست

بچه ها من امروز باید برم ام آرآی کمر

بعد پشمامو نزدم🥲میگم لباس مخصوص میدن موهای پام معلوم میشه برم بزنم؟؟ یا ن شلوار درنمیاریم؟

از ۳ بهمن ۹۶ عضوم😊 این سومین کاربریمه😃                             بزن باران هوا ابریست ، نفس بالا نمی آید.. بزن باران نوازش کن تن رنجور مردم را ..  زمین حال بدی دارد...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

باید لباسات رو دربیاری همه رو حتی س.وتین

خب میگم ساق پا رو میبینن؟

از ۳ بهمن ۹۶ عضوم😊 این سومین کاربریمه😃                             بزن باران هوا ابریست ، نفس بالا نمی آید.. بزن باران نوازش کن تن رنجور مردم را ..  زمین حال بدی دارد...
2731
خودت تو اتاق تنهایی دکتر میره پشت دستگاه 

ساق پا معلوم میشه دیگ؟

لباس مخصوص شلوار و کلاه داره .همه لباسای خودتو در میاری یه بلوز گشاد و گنده داره با یه شلوار و کلاه

مگه از این پیراهن یه تیکه ها نیست؟ک تا زانوعه

2740
خب میگم ساق پا رو میبینن؟

اره مبینن دیگه شلوارتو درمیاری 

چیز فلزی هم همراه نداشته باش اگه طلا بهت هست دربیار 

با سلام این کاربر فوت شده است برای شادی روحش صلوات ختم بفرمایید .