2733
2734
عنوان

شوهرم خیلی از زنان دیگه تعریف میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 7851 بازدید | 250 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
طلاق رو میگم میخنده .میگه کیف میده اذیت کردنت یا دعوای حسابی هم بلد نیستم وقتی ک گفت جون و.. .چطوری ...

تو ضعیفی و اون اینو فهمیده و داره هی دس میزاره رو نقطه ضعفت،اسم طلاق رو یا نباید ببری یا وقتی بردی واقعا بری پای طلاق،فهمیده از تهدیدات بخاری بلند نمیشه،از بس خودتو ضعیف نشون دادی دیگ هیچ حسابی روت نمیبره و داره حساااابی میتازونه،من نگفتم دعوا کن،من میگم جدی باش،من میگم اقتدار داشته باش،بنظر من تو رفتارهای اشتباه زیااااااااادی از سر ضعف و بی عزت نفسی انجام دادی تا الان رابطت ب اینجاها کشیده شده،کلیدش فقط توی عزت نفسه،عزت نفست رو ترمیم کن،همین

هرگز وجود ارزشمند خودت رو سطل آشغال باورهای فاسد دیگران نکن
ن منت کشی نمیاد.ناز نمیکشه. بهم میگه گمشو بلاکم میکنه

وااااااااااااااااااااااا 

ای اسمش شوهر نیس ک 

یعنی چی 

همسر من اگر احیانا ناخاسته  حرف ی زن دیگ رو بزبون بیاره. یعنی شده تا خود صب بشینه از دلم درمیاره  چون میدونه خیلی ناراحت میشم

تو ضعیفی و اون اینو فهمیده و داره هی دس میزاره رو نقطه ضعفت،اسم طلاق رو یا نباید ببری یا وقتی بردی و ...

خب چطوری سیاست به خرج بدم که پول بده،؟

توی حرف زدن و رفتار چ جوری سیاستی داشته باشم؟

چطور باهاش برخورد کنم؟من اصلا هیچی بلد نیسم

میتونم دعواش کنم ولی زور میگه.حرفم ب جایی نمیرسه

خو پس تو هم از یه مرد تعریف کن بعد ک گفت خیانت کار بگو خو یا زن باید مث مرد بشه یا مرد مث زن ...تو ک مث من پاک نمیشی پس منم مث خودت میشم تا حس و حال منو درک کنی...بزار قهر کنه توهم محل نده دوباره ک گفت چ دختری درجا بگو واییی اون پسره رو حتی اگه پسری هم نبود

خب چطوری سیاست به خرج بدم که پول بده،؟ توی حرف زدن و رفتار چ جوری سیاستی داشته باشم؟ چطور با ...

باید بری پیش مشاور،تلفنی یا حضوری،

مشکلت همینه ک ازدواج کردی ولی هیچی بلد نیستی،معلومه ک دچار مشکل میشی،کتاب زنان زیرک رو بخون،دوره های عزت نفس رو پیدا کن و روی خودت کار کن،تاپیک سیاستهای زنونه و عزت نفس و دلبری و ... رو از همین نی نی سایت بخون،کلی تاپیک هست،فقط مشکلتو تایپ کنی ده تا تاپیک برای هرکدوم میاد بالا.

فقط میتونم بگم حسااااابی روی عزت نفست کار کن.

دوره های سوده هروی هم خوبن

هرگز وجود ارزشمند خودت رو سطل آشغال باورهای فاسد دیگران نکن