2752
2734
عنوان

شوهرم خیلی از زنان دیگه تعریف میکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 7874 بازدید | 250 پست

نشنیدی تو قران کیدهن عظیم ما زن هستیم مثلا وقتی گفت رنگ موهاش قشنگه بگو راست میگی ولی مدلش قدیمیه تاز جدیدش اومده جون میده بزنی نظرت چیه بزنم سلیقه ات را بگو سعی کن باهاش جبهه نگیری فکر کن داری با دوستت حرف میزنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان ۳ سال عقدیم ر ا ب ط ه کامل داریم. داره کیفش رو میکنه بزاهمین برا مستقل شدن حس میکنم تلاشی نمیکن ...

😒🤒😬دیگه پس هیچی واسه چی روضه میخوندم..

پس این منظورش چیه از تمکین!؟

خیلی پر رو شده والله...پس در این صورت کلاسهات رو یکی در میون پول بگیر..

اونی که راضی نیست از پدر و مادرت خرج کن..

اونی که تمایل داره از خودش بگیر..تا بلکه عادت کنه...

بگو خب میخواستم برم موهامو رنگ کنم ولی حالا که اینطور گفتی دیگه رنگ نمیکنم😏🙄 مخایم برم آموزش میک ...

اخه خانوادم خرج نمیکنن برام. میگن همه خرجت باشوهر ته. هیچی بهم نمیدن. نامزدم هم نمیده.تمام دندونام خزاب شده

2731
میگه هم تمکینم کن.هم حرفم رو گوش کن.وگرنه پول نمیدم .گفتم نده

اسی یعنی چی این حرفاش 

مگه دور از جون شما زن خیابونی هستی که تمکین کنی پول بهت میده شما  زنشی  وظیفشه پول بهتون بده 

بقیه اخلاقاش خوبه ؟

تا وقتی یه بچه داری فقط مادری ولی وقتی دوتا بچه داشته باشی هم مادری هم داور😎😍
نامزدین  یا  خونه  خودتون  رفتین؟ تمکین انواع مختلف داره  عام  و خاص ...

۳ سال عقدیم. خونه خودمون نرفتیم  یعنی اینکه میگه نرو آرایشگاه به حرفش گوش ندم؟

تمکینش نکنم؟

اگه گفت پول نمیدم چی

اسی یعنی چی این حرفاش  مگه دور از جون شما زن خیابونی هستی که تمکین کنی پول بهت میده شما   ...

منم بهش گفتم مگه من زن خیابانی ام ک این حرفو میزنی من زنتم.  گفت چ ربطی داره. گفتم شما مردا همه چیو تو ر ا ب ط ه میبینین. براشون متاسفم

😒🤒😬دیگه پس هیچی واسه چی روضه میخوندم.. پس این منظورش چیه از تمکین!؟ خیلی پر رو شده والله...پس د ...

کلاست یعنی نصف از خانواده نصف از شوهر؟

پول آرایشگاه و رسیدگی پوست و مو و مراقبت پزشکی  واینا چی؟درچ صورت از خانواده وشوهرم پول بگیرم نمیدونم اصلا

میدونی چرا تا حالا عروسی نگرفتین چون از کسی دیگه نسخه میگیره با هنوز تو را قبول نداره چون فکر میکنه ...

یعنی کسی بهش یاد میده؟ی

یا قبولم نداره؟ 

اره فکرمیکنه خانوادم بهم یاد میدن  ک میگم عروسی بگیریم

اسی یعنی چی این حرفاش  مگه دور از جون شما زن خیابونی هستی که تمکین کنی پول بهت میده شما   ...

ن هیچ چیز مثبتی توش نمیبینم

ن خانواده من .ن همسرم .هیچکدوم بهم هیچ پولی نمیدن.نمیدونم چیکارکنم.خانوادم میگن شوهرت بده.شوهرم و خانوادش میگن خانوادت بدن. خانوادم میگن برو خونت اینجا نیا(پیش مادرشوهرت باش ).خانواده همسرم هم بهم میگن برو خونت اینجا نیا(پیش مادرت باش ) خیلی ادیت میشم.آگه برم بیرون و دستم توجیبم خودم باشه اینجوری نیست

هردوتاش گلم میدونی چیکار کنی تا راضی اش کنی زود عروسی بگیری شنیدی با دوستات دوستم با دشمنات دشمنم سعی کن بدونی بیشتر از کی حساب میبره بعد با اون شخص منعطف باش یعنی باهاش محتاطر محترمتر رفتار کن تا اون شخص به حرفهات گوش کنه وبه طور غیرمستقیم خواسته ات را بهش تلقین کنه

بگو خب میخواستم برم موهامو رنگ کنم ولی حالا که اینطور گفتی دیگه رنگ نمیکنم😏🙄 مخایم برم آموزش میک ...

ن خانواده من .ن همسرم .هیچکدوم بهم هیچ پولی نمیدن.نمیدونم چیکارکنم.خانوادم میگن شوهرت بده.شوهرم و خانوادش میگن خانوادت بدن. خانوادم میگن برو خونت اینجا نیا(پیش مادرشوهرت باش ).خانواده همسرم هم بهم میگن برو خونت اینجا نیا(پیش مادرت باش ) خیلی ادیت میشم.آگه برم بیرون و دستم توجیبم خودم باشه اینجوری نیست