2737
2734
عنوان

بچه بازی دراوردم 😓

825 بازدید | 50 پست

یکی بگه من چیکار کنم حس میکنم نمیتونم رابطه مو با نامزدم حفظ کنم اونم وقتی دو هفته تا عروسیم مونده 😱😖

دوران نامزدیم خیلی حساس بودم همش تو مهمونیا های فامیلا شوهرم یه دلیلی پیدا میکردم ناراحت بشم یا بحث راه بندازم حتی دو بار سرش داد کشیدم خیلی هیجانی برخورد میکردم و مغرور الکی بودم حالا دیشب تو مهمونی یه اتفاق دیگه افتاد که نامزدم گفت جمعه جهاز نبریم 🤦

می‌خواد بریم مشاوره تازه الان 😏🤯

هستید کمکم کنید ؟ تا بقیه شو بگم

درکت میکنم کاملا

من از تو بدترم

!!!

❤شانس نام مستعار خداست ... آنجا که نمی‌خواهد امضایش پای داده هایش باشد 😍❤️ 💚در آیینه دختری می بینم / سرسخت ، مغرور و تنها /عجب قدرتی دارد چشمانش / این قدرت هر آینده ای را شکوه مند می سازد!💚 🎐 💜اجـازه نـده هيـچ كس پـاشو رو رويـاهات بـذاره..🌱 ️ تو مالک آرزوهای خودتی دختر 💪 بلند شو ، صورتت رو بشور ، موهات رو شونه بزن ، آرایش کن ، یه لباس شیک بپوش ، خوراکی مورد علاقت رو درست کن و بخور ، یکم برای خودت برقص ، کمی مدیتیشن کن ! تمام شد !💜 👈 💙حالا اونقدر قدرت داری که بری دنبال رویاهات و هیچ کس نمیتونه شکستت بده💙😉🌝❤️
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چرا تا ترس از دست‌دادن‌میاد سراغمون تازه قدر داشته هامونو میدونیم و اشتباهامونو میبینیم؟؟

ناراحت شدم

امیدوارم‌سوءتفاهماتون‌ حل شه

دروغ ممکن است دنیا را دور بزند و به‌جای اولش برگردد ؛ اما‌در همین مدت، حقیقت هنوز دارد بند کفش های خود را میبندد تا حرکت کند !            «مارک تواین»

مشاوره قبل ازدواج خیلی خوبه.ای کاش برای همه جا بیفته که مشاوره برای خل و چلا نیست و چندین بچه طلاق این وسط اواره و ضربه خورده از جدایی پدر مادر تو جامعه نباشن

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
2738

دیشب کمرم درد میکرد رفتم نشستم پیش مامانم تو مهمونی، سرمو تکیه دادم به شونه مامانم ، میگه مگه چهارده سالته که از این کارا میکنی آنقدر حالش بد شده بود که رفته بود خونه بالا آورده بود 

منم تا اومدم خونه بابام شروع کرد دعوا کردن بام که چرا لوس بازی دراوردم حواسم پرت شد یادم رفت پیام بدم به نامزدم که حالش خوبه یا نه فکرم درگیر رفتار اشتباه خودم شده بود 

مشاوره قبل ازدواج خیلی خوبه.ای کاش برای همه جا بیفته که مشاوره برای خل و چلا نیست و چندین بچه طلاق ا ...

منم اون روزا گفتم بریم مشاوره خودش و بابام مسخرم کردن که این کارا چیه 😏

به نظرم شوهرت داره منطقی برخورد میکنه برید مشاوره اگر دیدید بهم نمی‌خورید تمام کنید 

یعنی چی توروخدا اینجوری نگید اینهمه جهاز و هزینه روحی روانی چی میشه پس؟

دیشب کمرم درد میکرد رفتم نشستم پیش مامانم تو مهمونی، سرمو تکیه دادم به شونه مامانم ، میگه مگه چهارده ...

اره رفتارت بچه گانس.برای جلب توجه اینکارارو نکن اخلاقت رو درست کن

خدای مهربونم توکه از حال دلم باخبری معجزه ای کن که سخت محتاج یک نگاهت هستم.درمانده ام بفریادم برس یا ارحم الرٰحمین  
یعنی چی توروخدا اینجوری نگید اینهمه جهاز و هزینه روحی روانی چی میشه پس؟

ببین من کاربر آقا هستم . طرف هیچکدوم هم نمیگیرم ولی وقتی شما خودت میگی روح و روان براش نزاشتی چه توقعی داری ؟؟؟ خب الان اون بهترین کارو میکنه که میخواد برید مشاوره . جهاز همیشه بوده و هست . ولی اگر برید سرخانه زندگی خودتون بعد با این اخلاقی که داری فکر میکنی میتونید خوشبخت زندگی کنید ؟ 

2706