2733
2739
ببین عزیزم من ندیدم راجب پزشکا بد بگن ولی درمورد پرستار ها زیاد شنیدم وخودم هم به عینه دیدم اهمیت نم ...

حرف حق رو میگید بخدا همین اینجا ی پرستار هس رابه راه خودشو با پزشکا مقایسه میکنه اینترنا  سواد ندارن فلانن  اصلا طرز رفتار مناسبی ندارن

💍𝐌𝐚𝐫𝐫𝐢𝐞𝐝
ببین عزیزم منم کادر درمانم اما بخاطر جراحی دخترم وقتی بیمارستان بودم اصلا خودمو معرفی نکردم دیدم ...

توی بیمارستان دیدشون به کارشناس سلامت روان چیه؟(روانشناس)البت نمیدونم تو بیمارستان شما هستن یانه

وقتی ارزش خودتو بدونی دیگه به آدما تخفیف نمیدی.🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اتفاقا بعضیاشون عقده ای هستن.یه پرستار اینجا میگفت اکثر همکارام چون از دکترو سوپروایزر حرف میشنون کی ...

به نظرم باید کنار دروس تخصصی، چند واحد صبر و اخلاق پاس کنن. البته با احترام به کادر درمان باحوصله و با اخلاق

اگه مهمون خونه ای بودید و صاحبخونه براتون چای آورد، رد نکنید‌؛ شاید این تنها چیزی باشه که برای پذیرایی داره..... حواسمون به دستهای خالی باشه.... 🤲یادمان باشد زنگ تفریح دنیا همیشگی نیست؛ ساعت بعد، حساب داریم....
2731

چون از قدیم میگفتن کادر درمان خیلی باید انسانیت داشته باشن خیلی با محبت باشن با جون مردم سروکار دارن و جان مهمترین دارایی انسانه قسم پزشکی و... ولی متاسفانه امروزه شاهدیم پزشکی شده تجارت کادر درمان بی اعصاب و متوقع و بداخلاق با این همه تبلیغ که تو کرونا براشون شد که فرشتن و بهترینن ولی بازم مردم خودشون وقتی مستقیم باهاشون سروکار داشتن چیزایی که انتظار داشتن رو ازشون ندیدن 

ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم! بگذار بگویند غیرمنطقی هستیم یا ضد اجتماعی هستیم، اما به این می‌ارزد که خودمان باشیم. تا زمانی که رفتار ما و تصمیم‌های ما به کسی آسیبی نمی‌زند، ما توضیحی به کسی بدهکار نیستیم. چقدر زندگی‌ها که با این توضیح خواستن‌ها و تلاش‌های بیهوده برای قانع کردن دیگران بر باد رفته‌اند 
به نظرم باید کنار دروس تخصصی، چند واحد صبر و اخلاق پاس کنن. البته با احترام به کادر درمان باحوصله و ...

یه درس نیست که به شخصیت.

به انسانیت.تو هیچ کتابی تدریس نمیشه مگر کتاب خدا که گفته مهربان باشید.اگر خدا شناس باشن!!!!!

وقتی ارزش خودتو بدونی دیگه به آدما تخفیف نمیدی.🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺🍀🌺
ببین حرفات اصلا نمیتونه درست باشه چون من خودم تو بیمارستانم گیرم درست باشه از کارگر شروع میکنم که ...

شاید تو بیمارستان شما این طور نیس 

دلیل نمیشه همشون خوب باشن چون شما بدشو ندیدین 

بله حرفتون درست اوناهم بجای خودشون بدن 

کلا ادم خوب و بد تو هر قشری هر منطقه ای هر شغلی و هرجنسی وجود داره 

راستش بنظرم نیازی نیس ادم هرچیزیو ب خودش بگیره 

مثلا ما شمالی هستیم .ما هر مهمونی از خارج استان برامون میاد هی میگن اره شمالیا مسافر ببینن میتیغنشون و فلان .

ولی وقتی ما این طور نیستیم چرا ب خودمون بگیریم؟ما ک هرکی اومد بالاسر گذاشتیمش.بهشونم میگیم شماها کلاه خودتونو سفت بچسبین بد و خوب همه جا هست 

پرستارم دیدم تو بخش نوزاد هاباجونو دل نوزادارو بغل میگرفتن آروم میکردمن دلشون نمیومد مادراشونو بیدارکنن انقدر حس خوبی داشت😍😍😍

خدایا درآینده دوتا عروس خوب مثل عروسای نی نی سایتی نصیبم کن درعوض منم قول میدم مثل مادرشوهرای نی نی سایتی نباشم😂😂
چون از قدیم میگفتن کادر درمان خیلی باید انسانیت داشته باشن خیلی با محبت باشن با جون مردم سروکار دارن ...

همه مث هم نیستند  متاسفانه پرستارا  شورشو گاهی در میارن اسم مارو هم خراب میکنن

💍𝐌𝐚𝐫𝐫𝐢𝐞𝐝
توی بیمارستان دیدشون به کارشناس سلامت روان چیه؟(روانشناس)البت نمیدونم تو بیمارستان شما هستن یانه

عزیزم ما یه روانشناس داریم

که فقط تو کلینیک میشینه

اصلا باهاس برخوردی نداشتم من

ولی در کل چند سالی هست که روانشناسا بین مردم دارن محبوبیت پیدا میکنن و مردم به اهمیتشون پی بردن خداروشکررر

ما بدین در نه پی حشمت وجاه آمده ایم      از بد حادثه اینجا به پناه آمده ایم