2752
2734
عنوان

از چکاری در گذشته خیلی پشیمونید🙈🙊

| مشاهده متن کامل بحث + 685 بازدید | 47 پست
سنتی بود؟

یه جورایی آره یه جورایی نه

بیشتر پشیمونیم بخاطر دروغهایی که گفتن و گوش نکردن به حرف پدر و مادرم بود

گاهی گمان نمیکنی ولی خوب میشودگاهی نمیشود که نمیشود که نمیشود گاهی هزار دوره دعا بی اجابت است  گاهی نگفته قرعه بنام تو میشود  این نیز بگذرد...

اینکه چرا درسم رو ادامه ندادم ابلهانه تصمیم گرفتم و کنکور ندادم  

توی دهمین بهار  زندگی مشترکم خداوند مهربان بازم لطف بیکرانش رو شامل حالم کردو فرشته قشنگی  به وجودم اضافه شد و همون لحظه فهمیدم چقدر بهت دل بستم و تو شدی تمام هستی من 💕حسی تو دلم بود که تورو دخترم صدا کنم و باهات دردو دل مادر ودختری کنم 💕تو همان معجزه قشنگ خدایی که با اومدنت دنیا برام قشنگتر شده  😍😍خدایا خودت حافظ همه فرشته های نازنین زمینی باش و دست محبتت رو از سر فرشته کوچولوی منم برندار الهی آمین 😍😍معبود مهربانم این حس شیرین مادری رو تو وجود تمام بانوان سرزمین قرار بده و برای همه شون یه فرشته ی زیبا و سالم و صالح عطا بفرما 💞💞💞
ازدواجم

منم....

( متولد ۲۸مهر۱۳۷۹)   (آینده ای میسازم ک گذشته ام جلوش زانو بزنه👦👧👶💫من میتوانم😍😊) الیناخانم متولد 19آبان ۹۵   آقامحمدطاها متولد ۹بهمن ۹۷     آیداخانم متولد11بهمن ۱۴۰۰  بچهای گلم هستن💙❤❤
2731
ای خدا چرا پیاما 90% میگن ازدواج؟ آدم ازدواج میکن ب آرامش برسه چرا زندگیا اینجوری شده 🥺☹️

مرداخیلی پرروشدن

((امضاموبخون لطفا)) برای سلامتی امام زمان صلوات بفرس ودعاکن من بزودی مامان بشم ولطفا لطفادرخواست دوستی ندید

از خیلی چیزا پشیمونم. از اینکه خیلی بچگی کردم عاقل نبودم درک نکردم یاد نگرفتم و همه چی رو به خودم سخت گرفتم برای ودم ارزش قائل نشدم و هرکی از راه رسید بهم ضربه زد تو همه چیزم دخالت کرد دلمو خون کرد..

حقیقت تلخ هم مربوط میشه به گذشته ی شوهرم.

تصور اینکه کسی رو قبلا دوسداشته باهاش دوست بوده یا هرچی

عذابم میده.....

از این پشیمونم ک چرا تمام عمرم نشستم غصه خوردم ب خودم نرسیدم و کاش هیچ وقت ب بعضی ها اعتماد نمیکردم

از الان شروع کن استارت زدن یه زندگی خوب هیچوقت دبر نیس💪❤

( متولد ۲۸مهر۱۳۷۹)   (آینده ای میسازم ک گذشته ام جلوش زانو بزنه👦👧👶💫من میتوانم😍😊) الیناخانم متولد 19آبان ۹۵   آقامحمدطاها متولد ۹بهمن ۹۷     آیداخانم متولد11بهمن ۱۴۰۰  بچهای گلم هستن💙❤❤
از الان شروع کن استارت زدن یه زندگی خوب هیچوقت دبر نیس💪❤

هر چی میخوام شروع کنم گذشته لعنتی بدجوری نابودم کرده و نمیتونم

لطفا لطفا لطفا قضاوت ممنوع❌❌                  این کاربری متعلق به دونفره   👭                            پس خواهش میکنم از رو تایپ ها سوتفاهم پیش نیاد🙏صاحب کاربر من و خواهرم هستیم من متاهلم و خواهرم مجرد 
از خیلی چیزا پشیمونم. از اینکه خیلی بچگی کردم عاقل نبودم درک نکردم یاد نگرفتم و همه چی رو به خودم سخ ...

عزیزم شوهرت مجرد بوده حق داشته عاشق بشه خیانت نکرده الانم عاشق توئه تورو داره ❤

از ذهنت  اون گذشته رو فراموش کن جوری زنانگی کن ک خداروشکر کنه ک تورو جلو راهش قرار داره جوری عاشقش کن ک بگه عشق فقط عشق خودت اون رو از ذهنش پاک کن کلا❤

نباید 3 سالمو حروم میکردم  نباید اون شب اون پیامارو میفرستادم  نباید دروغ میگفتم  ...

همه اشتباه میکنن عزیزم مهم تر از همه ساختن یه آدم با تجربه اس یه آدم پخته و پر رخم ک خودش زخماشو خوب کنه💙

2706