2733
2734
عنوان

از چکاری در گذشته خیلی پشیمونید🙈🙊

| مشاهده متن کامل بحث + 674 بازدید | 47 پست
عزیزم شوهرت مجرد بوده حق داشته عاشق بشه خیانت نکرده الانم عاشق توئه تورو داره ❤ از ذهنت  او ...

میگه اصلا به گذشتش فکر نمیکنه و اصلا هم براش مهم نیست و فقط عاشق خودمو پسرمونه... اما خب زمان میبره تا با گذشتش کنار بیام شایدم چون خودم همچین چیزی رو تجربه نکردم نمیتونم درست درکش کنم. ممنونم بابت دلگرمیت مهربونم 

هر چی میخوام شروع کنم گذشته لعنتی بدجوری نابودم کرده و نمیتونم

باید شکست بدی اون گذشته رو از الان شروع کن باید از فکرش دربیای باید مشغول یه کاری بشی باید یه کاری کنی یه شروعی باید داشته باشی با تصمیم تو ذهن نمیشه باید فیزیکی یه استارتی بزنی 💪تو میتونی تو حق داری از زندگیت لذت ببری مگه چقدر زنده ای؟؟مگه آدمای اشتباه چه ارزشی دارن ؟؟؟

( متولد ۲۸مهر۱۳۷۹)   (آینده ای میسازم ک گذشته ام جلوش زانو بزنه👦👧👶💫من میتوانم😍😊) الیناخانم متولد 19آبان ۹۵   آقامحمدطاها متولد ۹بهمن ۹۷     آیداخانم متولد11بهمن ۱۴۰۰  بچهای گلم هستن💙❤❤
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

کدومشو بگم هیییییی. پزشکی نخوندم، مهاجرت کردم، تصمیمات غلط بزرگی گرفتم، الکی غصه خوردم، فرصت های طلایی رواز دست دادم، بخودم سخت گرفتم، کارهایی که باید میکردمو نکردم، و الی ماشا...

فقط 7 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میگه اصلا به گذشتش فکر نمیکنه و اصلا هم براش مهم نیست و فقط عاشق خودمو پسرمونه... اما خب زمان میبره ...

خب وقتی یادش نیس وقتی عاشق توئه چرا یادش میاری؟؟چرا ب خودت سخت میگیری؟؟چرا از زندگی عاشقونت و گل پسرت لذت نمیبری؟؟چرا به فکرای منفی اجازه میدی مزاحم زندگی قشنگت بشن و یه استارت واسه شک و بدبینی و دعوا بشن؟؟

( متولد ۲۸مهر۱۳۷۹)   (آینده ای میسازم ک گذشته ام جلوش زانو بزنه👦👧👶💫من میتوانم😍😊) الیناخانم متولد 19آبان ۹۵   آقامحمدطاها متولد ۹بهمن ۹۷     آیداخانم متولد11بهمن ۱۴۰۰  بچهای گلم هستن💙❤❤
خیلی از کارها کدومشون بگم  رشته ی تحصیلیم  نرفتن به کلاس زبان از کودکی  تو سن بیست ...

دقیقا مشکلات خودم عیب نداره گلم از الان زبان بخون هیچوقت دیر نیس

خب وقتی یادش نیس وقتی عاشق توئه چرا یادش میاری؟؟چرا ب خودت سخت میگیری؟؟چرا از زندگی عاشقونت و گل پسر ...

ن عزیزم یادش نمیارم. تازگیا متوجه شدم درمورد گذشتمون مجردیمون حرف میزدیم ک برام تعریف کرد و بعدشم گفت ک دیگه برام تموم شدست. منم باورش میکنم و میدونم ک حقیقت رو میگه 

2740
باید شکست بدی اون گذشته رو از الان شروع کن باید از فکرش دربیای باید مشغول یه کاری بشی باید یه کاری ک ...

مرسی عزیزدلم منم واقعا دلم میخواد بلند بشم

ولی کوچکترین ناراحتی باعث میشه پرخوری عصبی بگیرم الان ۹۷ کیلو شدم چن ساله میگم از فردا رژیم میگیرم ولی یکم ناراحت بشم‌میرم سراغ غذا

لطفا لطفا لطفا قضاوت ممنوع❌❌                  این کاربری متعلق به دونفره   👭                            پس خواهش میکنم از رو تایپ ها سوتفاهم پیش نیاد🙏صاحب کاربر من و خواهرم هستیم من متاهلم و خواهرم مجرد 
از این پشیمونم ک چرا تمام عمرم نشستم غصه خوردم ب خودم نرسیدم و کاش هیچ وقت ب بعضی ها اعتماد نمیکردم

آدم های غلط وارد زندگیمون میشن صاحب اعتمادمون و شادی هامون و لحظه های خوبمون میشن بعد یه ضربه ی بدی بهمون وارد میکنن و میرم ما میمونیم و هزارتا چرا و اما....

ولی درس عبرتی واسمون میزارن و تجربه ی بهتر آدمای اشتباه زندگیمون چشامونو باز میکنن مارو میسازن 💪

آدم های غلط وارد زندگیمون میشن صاحب اعتمادمون و شادی هامون و لحظه های خوبمون میشن بعد یه ضربه ی بدی ...

بله واقعا درسته

حرفات خیلی قشنگه گلم

لطفا لطفا لطفا قضاوت ممنوع❌❌                  این کاربری متعلق به دونفره   👭                            پس خواهش میکنم از رو تایپ ها سوتفاهم پیش نیاد🙏صاحب کاربر من و خواهرم هستیم من متاهلم و خواهرم مجرد 
مرسی عزیزدلم منم واقعا دلم میخواد بلند بشم ولی کوچکترین ناراحتی باعث میشه پرخوری عصبی بگیرم الان ۹۷ ...

ناراحت شدی آهنگ بزار و برقص حتما امتحانش کن حلقه بزن حلقه ی ورزشی واسه لاغری و همراه آهنگ حلقه بزن تند تند حتما امتحانش کن ذهنتو خالی میکنه وزنتم میاره پایین😚❤💪

بله واقعا درسته حرفات خیلی قشنگه گلم

ممنونم گلم 💪💔چون خودم تنم پر جای زخم..

دیر نیست ولی اصلا یادگیریم مثل قبل نیست 

علاقه داشته باشی یاد میگیری من با وجود 3 تا بچه کوچیک و جیغ و دعواشون علاقه دارم و یاد میگیرم چون ب ذهنم فشار میارم و قبول دارم ک هیچوقت دیر نیس

2706