2733
2739
عنوان

نتونستم با خاست خدا بجنگم

| مشاهده متن کامل بحث + 9295 بازدید | 71 پست
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این رو تا حالا نخوندم شما جواب گرفتین

اینو حاج باقر ساعدی اموزشش دادن و گفتن معجزه 

میکنه 

من از یکشنبه شروع کردم دیروز یه خواستگار برام اومد 

امروز هم یکی دیگه 

خیلیا نتیجه گرفتن 

ای خدای مهربان چنانچه من؛ پدرم؛ مادرم؛ خانواده و نیاکانم با افکار رفتار و کارهایمان خواسته یا ناخواسته از بدو خلقت تاکنون سبب آزردگی تو شده ایم اجازه بده  آنها را پاک کنیم تصفیه کنیم رها بشیم و تمام اون کارهایی که باعث این موانع در زندگی من شده اند و انرژی ها و امواج منفی رو پاکسازی و تبدیل به نور خالص کن و همینطور میشود یا مبدل السیئات بالحسنات... خدایا دوستت دارم؛ متاسفم؛ منوببخش؛ متشکرم.... خدایا شکرت بخاطر شادی هایی که از راه میرسند💕
2731
چند سالتدنه

31 تجربه ی یه عقد ناموفق رو هم دارم 

ای خدای مهربان چنانچه من؛ پدرم؛ مادرم؛ خانواده و نیاکانم با افکار رفتار و کارهایمان خواسته یا ناخواسته از بدو خلقت تاکنون سبب آزردگی تو شده ایم اجازه بده  آنها را پاک کنیم تصفیه کنیم رها بشیم و تمام اون کارهایی که باعث این موانع در زندگی من شده اند و انرژی ها و امواج منفی رو پاکسازی و تبدیل به نور خالص کن و همینطور میشود یا مبدل السیئات بالحسنات... خدایا دوستت دارم؛ متاسفم؛ منوببخش؛ متشکرم.... خدایا شکرت بخاطر شادی هایی که از راه میرسند💕
نه این فرق داره اینو حاج باقر ساعدی اموزشش داده  مولف کتاب مجربات قاطع و محربات باقر هست  ...

یعنی نادعلی رو ۱۱۰ مرتبه کامل بخونیم تا ۴۰ روز یا فقط همون یه تیکه رو؟؟

آدمها را مثل گلها برای ماندن کنار خودتان خشک نکنید به آدمها اجازه زندگی بدهید
2740
یعنی نادعلی رو ۱۱۰ مرتبه کامل بخونیم تا ۴۰ روز یا فقط همون یه تیکه رو؟؟

هرروز کل متن رو میخونی وقتی رسیدی به قسمت اخرش 

اون قسمت اخرش رو 110 بار میخونی

تو هر شرایطی هسی با زندگیت کنار بیا تو همون شرایط بهترین باش خیلی از چیزا رو نمیشه تغییر داد اینو باید قبول کرد

بعضی آدما مثل دندون عقلن! شاید با حذفشون یک دفعه درد زیادی رو تحمل کنی؛ اما باید حذفشون کنی و ازشون بگذری تا مجبور نباشی مدام یه درد تدریجی رو تحمل کنی...

اسی لطفا بخاطر اون دعایی که گذاشته تاپیکت رو یوقت حذف نکن بذار بمونه بلکه کسی خوند و همسرمناسب نصیبش شد

من با تک تک سلول‌های بدنم درک کردم عمق حرف و درد دلت رو امیدوارم به حق مولا علی بهترین بخت تا عیدغدیر امسال برات بیاد و عروس بشی فقط عروس شدی سرعقدت منم( نسیم سادات) دعا کن خدا امسال یه بخت خوب روزیم کنه

آدمها را مثل گلها برای ماندن کنار خودتان خشک نکنید به آدمها اجازه زندگی بدهید

عزیزم 

خدا خودش کاری کنه انشاله 😘

لطفا در تاپیک ها اگر سوالی در مورد زندگی مشترک دارید بنده را تگ نفرمایید چون بنده مشاور/روانشناس نیستم...اگر تمایل دارید تاپیک هام را مطالعه کنین چون روی همین مواردی که نوشتم تجربه دارم نه بیشتر .ممنونم 🤝🙏☺
نه این فرق داره اینو حاج باقر ساعدی اموزشش داده  مولف کتاب مجربات قاطع و محربات باقر هست  ...

شما از توی مفاتیح پیدا کردی یا جای دیگه هست؟میخام کاغذی باشه من اینطوری یاد نمیگیرم

شما از توی مفاتیح پیدا کردی یا جای دیگه هست؟میخام کاغذی باشه من اینطوری یاد نمیگیرم

کانال تلگرام حاج باقر بود تو مفاتیح نیست 

2706