2733
2739

حس میکنم وسواس مرتب بودن گرفتم 

خیلی داره اذیتم میکنه ..

ی دختر 7ساله دارم و ی پسر 2 ساله ولی بااین حال خونم همیــــــشه مرتبه ، اگ ی جایی بهم ریختگی کوچیک داشته باشه رومخمه تا جمش کنم 

دخترمم کاراشو خودش انجام میده و ب نظم خیلی اهمیت میده .. مثلا وقتایی ک لباس پهن میکنم رو جالباسی حتما باید شلوارا کنار هم تی شرتا کنار هم و ....

اگ غیر این باشه فکرم درگیرش میمونه 

مسافرت بخام برم صفر تا صد خونه مرتب میکنم حتی کشو ها رو ..

همه مسخرم میکنن و بهم تیکه میندازن میگن حکم ناظم رو داری تو فامیل ..هی میگن الان جوونی و حوصله داری دوروز دیگ ک پیرشدی خودتو از پا میندازی و داغوون میشی 

اما من از کارم اذت میبرم وقتی همه چی مرتبه و تمیزه حس سرزنده بودن بهم دست میده و ب خودمو بچه هامم همیشه میرسم جوری ک شوهرمم ترقیب شده و ازم راضیه میگ هرکی هرچی میخاد بگه تو کارخودتو بکن و لذت ببر نزار حرف کسی روت اثر بزاره ...

ب نظرتون راست میگن؟؟ من زیاده روی میکنم؟؟

✨📸

منم عین توعم میگم شاید وسواس فکری دارم نمیدونم 

کاربر قدیمی هستم از سال 98 اینم کاربری سومم هست . اگه دلت گرفته اگه که ناامیدی بخند اره بخند                                                                        نایاگاراپوپو اینو هر کسی نمیفهمه فقط خودمون میفهمیم ^-^
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این ک خیلی خوبه تمیزی و مرتب ولی آدم ی جاهایی باید ب خودش استراحت بده

میشه برای شادی روح مهتابم (خواهرم که جوون و پر از آرزو از دنیا رفت )صلوات بفرستید 💔                                          دختر فرفریم سه ساله شدی 👧  میدونی که قشنگترین اتفاق زندگیه منو و باباتی من همه چیتو دوست دارم حتی وقتی میری بغل بابات و دیگه منو یادت میره 🤕 حتی وقتی که باهام لج میکنی میشینی جیغ میزنی و از حرص قرمز میشی 😕 حتی وقتی که من حواسم نیست یهو جیم میشی و بعدش میبینم ت ر زدی به جایی / حتی وقتی گریه میکنی و بغلت میکنم باحرص موهامو میکشی / شاید ی روزی بزرگ شدی و این سایت باشه و بیای امضامو ببینی 😐  مادر یعنی: همه دردات مال من/       یاخچی که وارسان ♡                     دکتر انوشه راست میگه که : گیریم عذر خواهی کردی برای حرفی که زدی با ذاتی که آشکار شد چه میکنی /؟!
2731

متاسفانه در همین حد نمی مونه و بیشتر میشه

و زندگیتو مختل میکنه

هر چیزی که از حد تعادلش خارج بشه آسیب زاست

برو مشاوره و مشکل وسواست رو حل کن تا فلجت نکرده

دور از جون

إِنَّمَا أَمْرُهُ إِذَا أَرَادَ شَيْئًا أَنْ يَقُولَ لَهُ كُنْ فَيَكُونُ                وقتی خدا بگه باش، پس میشود💙
2740

توخونه آرایش مرتبی دارم لباسام همیشه تمیز و اتو کشیدش 

دختر خواهر شوهرم میگه آرزو دارم ی بار برم خونه دایی زندایی رو وقتی از خواب بیدار میشه ببینم .. بازم مرتبه یان 

شاید باورتون نشه اما وقتی ام از خواب بیدار میشم اصلا ژولیده نیستم🤣🤣🤣

موهام هیچوقت بهم نمیریزه😅

میگه بخدا خودتو تافت میزنی بعد میخوابی 🤦🏻‍♀️🚶‍♀️🤣

✨📸
خیلی خوبه اینجوری  ولی سخته همش مرتب باشی  به موقع آدم حال نداره  کار داره و....

بخامم نمیتونم 

بخدا ی بار گفتم ولش کن بزار اهمیت ندم 

ولی شوهرم و دخترم مث همیشه کاراشونو انجام دادن و هیچ بهم ریختگی ب وجود نیوردن

اخه میدونی خونه ما هرکسی کارخودشو خوب انجام میده دیگ نیازی ب دوییدن من نیست 

واسه همینم من اصلا خسته نمیشم کارای روزمرو انجام میدم

ولی بازم همه فکر میکنن من ی نفری صب تا شب بشور و بساب میکنم

🤣

✨📸
متاسفانه در همین حد نمی مونه و بیشتر میشه و زندگیتو مختل میکنه هر چیزی که از حد تعادلش خارج بشه آس ...

نمیدونم ...

اخه اصلا منو اذیت نمیکنه 

کسی چیزی رو کثیف نمیکنه ک من بخام اذیت بشم

مگ اینکه مهمون بیاد ک اونجوری شرایط فرق میکنه

✨📸
بخامم نمیتونم  بخدا ی بار گفتم ولش کن بزار اهمیت ندم  ولی شوهرم و دخترم مث همیشه کاراشون ...

خب اینجوری خیلی خوبه که اونا کارای خودشونو انجام میدن 

خوب تربیتشون کردی✌🏻😍 

مثل شما کم پیدا میشه که همیشه مرتب باشن 

خب اینجوری خیلی خوبه که اونا کارای خودشونو انجام میدن  خوب تربیتشون کردی✌🏻😍  مثل شما ک ...

حرفای بقیه آزار دهندس برارم

ی جوری تو کچکترین مسائل آدم دخالت میکنن ک کلا سبک زندگیتو میبرن زیر سوال 

✨📸
2706