2733
2739
عنوان

میشه کیش رفت ?

72 بازدید | 6 پست

دوستان کسی تا حالا تو این فصل کیش رفته؟

گرما در چه حدیه 

میشه تحمل کرد؟

تا الان به هرچی میخاستم رسیدم..به عشقم رسیدم؛خانوم معلم شدم؛ انتقالیم هم درست شد خدایا همیشه همینطوری هوامو داشته باش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گرم و بسبار شرجی

تحمل گرما راحت تره ولی شرجی داغونه....

افتضاحه شما فکر کن تو سونا باشی چقدر میتونی بمونی.

واقعا سونا هست ادم از همون هواپیما که میاد پایین واقعا انگار در سونا رو باز کرده

خدایا شکرت که همیشه حواست بما هست.
2728

اگه کیش الان هواش شبیه جنوب کشوره گلم بهت توصیه میکنم نری،مخصوصا اگه شمالی هستی هوای جنوب از بس گرمه از بس گرمهههههههه فشارت میوفته

تناقض در فضای مجازی یعنی: همه درس خوندن رو مسخره میکنن ولی موقع نتایج کنکور همه بهترین رشته هارو قبول شدن! همه از فقر و گرونی میگن ولی از اموال و تفریحات لاکچریشون عکس میزارن! همه از احترام به عقاید و جاج نکردن میگن ولی در مواجهه با حرف مخالف عقیدشون قضاوت میکنن و فحش میدن.          آیا میدانستید استادی که شما رو با ۹.۵ میندازه لزوما کفتار نیست و به احتمال زیاد انسان شریفیه که ۲ شما رو ۹.۵ رد کرده که معدلتون خراب نشه متفکران عزیز؟          یه جوری میگین انتگرال و فیزیک و مشتق و ... تو زندگیمون هیچ کاربردی نداشته و نداره انگار مثلا املا رو که کاربرد داره بلدین!                                              https://harfeto.timefriend.net/16592096098135

ما تو اوایل مرداد رفته بودیم خیلی گرم بود

ولی خب تمام مراکز و هتل کولر دارن 

دریا هم چن بار اینا میخواین برین

اکثرا شب برین بیرون بگردین زیاد سخت نیست تحملش و میشه تحملش کرد

اگه تو شهرای کوهستانی زندگی میکنی، یکم سخت میشه واست ولی قابل تحمله

هرجا دیدی گرمه بپیچ تو جایی که کولر داره😀