2733
2739

الان سه ماهه درست خرید نکردیم واسه خونه هی هر ماه میگه ماه بعد درست میشه،ماه بعد درست میشه ولی هی سر خود یه کارایی میکنه

الانم ماشین واقعا نیاز ب تعمیر داشت ولی نه جوری که هر چی داشت رو بده تازه قرضم بگیره بهش گفتم حالا میخوای چیکار کنی میگه توکل بر خدا!تازه‌هم زنگ زده بهم ک ببین مامان دو،سه تومن نداره بهم‌قرض بده،در صورتی  ک هنوز قرض قبلی رو‌ پس ندادیم!!!

تو خونه هم هیچی نیست الانم من یه هفته بیشتره ب دلایلی خونه مامانم اینام ولی قهر نیستیم 

من برگردم خونه با چی غذا بپزم دقیقا؟

ب غیر از همه ی اینا من ماه پیش بهش پول داده بودم یه تومن واسه خرج خونه کم اومده‌بود قرار بود این ماه‌پس بده ک این کارو کرد،من اون پولو واسه یه کار درمانیم جمع کردم،واقعا کلافم از دستش هیچ غری هم نزدم ولی دیگه خستم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بیشتر بدبختی مردم ما دقیقا به خاطر همینه، فقط کار میکنن و نمیدونن با پولشون چیکار کنن، اکثرا میرن بدهی میخرن، اقای شما هم همین کارو انجام داده. 

کاربر اقا: پیشرفت یک جامعه را میتوان به وسیله موقعیت اجتماعی جنس مونث اندازه گیری کرد.
2731

دیگه از مادرت پول قرض نگیر

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام

خودت رو ناراحت نکن مردا همه همین طورین باید باهاش، حرف بزنی عزیزم کار نیست خدا درساش، نکنه خودت رو اذیت نکن هر چند خیلی سخته هر کسی ب دردی گرفتاره بخدا

سکوت سرشار از ناگفته هاست
2740
ماشین خیلی مهمه ها ، خیلی مهمه واقعا نیاز بوده .. میفهمم چی میگی ، یکم دیگ صبر کن حالا ک خرج ماشین ت ...

منظورم از خرید،مایحتاجه

برنج و روغن و این چیزا

چی بگم منم میدونم واجبه ولی اخه اینجوری بدون برنامه ریزی؟

من یه ساله دارم میگم بیا وام بگیریم،پول بزاریم کنار هر ماه،یه مبلغی جمع شه ماشینو‌ درست کن گوش نداد

حالا یهو همه چی با هم

خب نمیشه واقعا بدون برنامه ریزی

بیشتر بدبختی مردم ما دقیقا به خاطر همینه، فقط کار میکنن و نمیدونن با پولشون چیکار کنن، اکثرا میرن بد ...

نه ماشین واقعا داغونه و نیاز ب تعمیر داره

ولی خب با مشورت و برنامه ریزی باید جلو رفت

من یهو فهمیدم موجودی حسابش صفر شده قرضم گرفته بازم کم داره

خب خیلی مسخرست،نظر من پرسیده نشده فقط شکر خدا در جریان قرار گرفتم،همین!

انتخاب کردم عقدیم دقیقا میره کلی خرج ماشین میکنه کل حقوقشو

🤦🏻‍♀️از الان صحبت کنید با مشورت هم کارارو انجام بدید

حتما این لطف رو‌در حق زندگیتون بکنید

وگرنه هی باید بعد انجام کارا با خبر بشی و حرص بخوری

2706