2733
2734
خیلی حرص دراره ولی چاره چیه خوب ازاول باید یادش میدادی یه بار درست درمون جلوش وایسا بهش بفهمون که قب ...

عزیزم حتی بخاطر یکی از این کاراش یه ماه خونه مامانم قهر بودم باز فایده نداشت😂

نه ماشین واقعا داغونه و نیاز ب تعمیر داره ولی خب با مشورت و برنامه ریزی باید جلو رفت من یهو فهمیدم ...

منم دقیقا همینو میگم، خرید ماشین یه بدهیه. 

کاربر اقا: پیشرفت یک جامعه را میتوان به وسیله موقعیت اجتماعی جنس مونث اندازه گیری کرد.
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2742
چی بگم بهش ؟

اگه من ب دوران عقد و نامزدیم برگردم حتما با یه مشاور مداوم ملاقات میکنم و ازش کمک میخوام چون من ب بدترین شکل ممکن زندگیمو پیش بردم نمیتونم بهت توصیه ای بکنم چون اگه توصیه هام کارساز بود الان اوضاع خودم این نبود،ولی مشاور خیلی خوب راهکار جلوی پات میزاره ک چجوری رفتار کنی و چی بهش بگی،ما متاسفانه بدون علم رابطه وارد زندگی میشیم و اکثر اوقات گند میزنیم

2740
نه بهش گفتم فکر نکنم داشته باشه این قرضمون مال بیشتر از ۲ سال پیشه هنوز پس نداده

چی کارست ک اصلا پول نداره 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
تو یه شرکت خصوصی کار میکنه حقوقش اداره کاره دیگه ۵۶۰۰ تا ۵۸۰۰ 

خدا کمکتون کنه خیلی سخته 

انجا یک قهوه خانه بود ٫اما ننشستم به نوشیدن دوتا استکان چای  چرا ؟ دنیا خراب می شد اگر دقایقی آنجا می نشستیم و نفری یک استکان چای میخوردیم ؟  عجله٫٫همیشه عجله !!!!کدام گوری میخواستم بروم؟من به بهانه رسیدن به زندگی ٫همیشه زندگی را کشته ام
2706