2737
2739

سلام

کلی این موضوع فکرم رو درگیر کرده.

همسر من مادرش فوت کرده و ارث و میراثش مونده رو زمین. من هیچ وقت حرفی نزدم فقط یه بار گفتم که انحصار وراثت نکنید ، یا باید به دولت جریمه بدید یا دولت از ملک بر میداره . این موضوع برای بابام پیش اومده بود برای همین گفتم .

یه زمینی رو بهش دادن که خدا ازشون نگذره بی چارمون کرد . رفت زمین رو ساخت همه پولمون رو گذاشت اونجا با کلی بدهی ، اخرش گندش درومد مجوزش جعلی بوده و اومدن زمین رو خراب کردن...

هرچی گفتم بفروش بدهی داریم ، بدهی رو بدیم بقیه اش رو هم خرید و فروش کن ، گفت به تو ربطی نداره من مال بابامو نمیفروشم .منم دیگه چیزی نگفتم ..

یه روز داشتیم با هم درد و دل میکردیم ، گفتم از مادرت خیلی ناراحتم . به من قبل عروسی گفت برات بعدا سرویس طلا میخرم الان پول ندارم ، بعد عروسی فهمیدم پول داشته و بهم گفت طلاهات همونه که هست میخوای بخواه ، نمیخوای نخواه.

گفت تو از مال مامان من نمیتونی بخوری !!!!!

نمیدونم چرا اینجوری میکنه ..البته اینا چند موردش بود ...

نمیدونم چشه ! الان توی بی پولی شنا میکنیم اما زمینش رو نمیفروشه که به یه دری بزنه . هر وقتم میگم یه ذره تلاش کنیم میگه همینه که هست ، از سرمونم زیاده

😍😍😍😍😍ازین بهترم مگه داریم ابجیا

جشنواره بزرگ  با کلی جایزه تا ۱۰۰میلیون وجه نقد😃😃😃

تبلیغ خود نی نی سایتم هست بینظیره

من خودم سرویس چینی برنده شدم

بازی کن گردونه رو بچرخون خرید رایگان انجام بده لوازم خونه ارایشی پوشاک و....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
😍😍😍😍😍ازین بهترم مگه داریم ابجیا جشنواره بزرگ  با کلی جایزه تا ۱۰۰میلیون وجه نقد😃😃 ...

ددیوونه مون کردی این حق الناسه

لطفا اگرازپستی درتایپکی گذاشتم  خوشتون اومدیادرتایپکی کمکتون کردم لطفابرای سلامتی وسربلندی وخوشبختی همسروبچه هام  دعاکنید 

بعضی از آقایون تفکرشون اینه همه‌ی زنا میخوان مرد و خانواده‌شو رو تیغ بزنن، پس نباید به زن رو داد

حالا نمی‌دونم شوهر شمام همینه یا مشکلش چیز دیگس

⚠️ اولین درس اقتصاد: منابع و امکانات محدودن. ⚠️ اولین درس سیاست: اولین درس اقتصاد رو نادیده بگیر‌. ⚠️ بند و بار برای چهارپایان استفاده میشه، نه برای انسان. انسان بند و بار نداره، ارزش و چهارچوب داره. 
😍😍😍😍😍ازین بهترم مگه داریم ابجیا جشنواره بزرگ  با کلی جایزه تا ۱۰۰میلیون وجه نقد😃😃 ...

تو این وسط چی میگی، هر جا میرم هستی

بابا، اسی داره دردودل میکنه، تو میای چی میگی😬😬😬🤨🤨🤨🤨🤨🤨

موقعیتی رو قضاوت نکن که  تجربه اش نکردی ......
2738