2733
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

روز قرارداد بهش گفتم پول نقد اما تو قرداد اماده ی بند هست ک در صورتی ک خریدار بخاد وام بگیره باید همکلری کنم از اون طرفم پرداختی ها رو زده نقد تو تاریخ سند و محصر ک میشه آخریش

خدایا مواظب بچه هام باش🍀🌾

البته باز تو همون قرار داد زده تا روز محصر میتونم فک رهن کنم ولی این میگه تو باید زود فک کنی ک من برم وام بگیرم اگر وامم اماده نشه تا روز سند نمیام

روز قرارداد بهش گفتم پول نقد اما تو قرداد اماده ی بند هست ک در صورتی ک خریدار بخاد وام بگیره باید هم ...

این شرط موجل بودن ضمن خود عقد به صورت پیش فرضه؟

[مگر چند بار در زندگی پیش میآید که آدم چیزی را  عمیقاً بخواهد؟]

معامله ی ملک ک فروختم از قبل ک این ملک و خریده بودم وام داشت الان ی مبلغی از وامش مونده ک میخام منتقل کنم روی سند جدید خونه ای ک خریدم. اما الان نمیتونم فک رهن کنم ک این اقا برن وام بگیرن رو سند من. ایشون میگن وام نگیرم روز سند نمیام

از طرفی تو همون قراردا ه آماده ک گفتع باید با ایشون برای وام همکاری کنم ی بند دیگه هست ک گفته تا روز محضر باید فک رهن و تصویه سند باشه یعنی زودتر نکنم اشکالی نداره؟