2737
2734
عنوان

امروز خیلی عجیب بود😐

148 بازدید | 7 پست

از خود صبح زود اتفاقات بد شروع شدن 

1 : پسرم ک 3 سالشه صبح ساعت 8 از خونه زده بیرون من خواب بودم خبر نداشتم رفته محل کار شوهرم ک 3 تا کوچه فاصله داره با خونمون حالا احتمال دزدیده شدنش یا زبونم لال چون از خیابون رد شده تصادف کردن داشته و غیراز این سگ های ولگرد زیادی هم صبح ها هستن ک وحشی هم هستن و دنبالش کردن تا حدودی به گفته ی خودش خدا رحممون کرده ک بچه رو واسمون سالم نگه داشته البته 3 بار رفته محل کار شوهرم و من گوشیم خاموش بوده شوهرم زنگ میزده بهم ولی نمیتونست کارش رو ول کنه هر بار دست اشنا میفرستادش خونه ولی باز میرفته مغازه این به کنار...

2 : دومی اینکه دختر 5 سالم ظهر با فاصله ی یک متری میوفته با زانو تو حمام رو سرامیک ها و شدیدا گریه میکنه باز خدا رحم کرد پاش نشکست اونم از قسمت زانو😐 

3:پسرم باز امشب دوساعت پیش تو پارک اویزون میشه به میله های پارک و میوفته ک فاصلش دومتری بود تقریبا و پاش اسیب میبینه و الان ورم کرده پایین مچ پا و فردا میبرمش عکس پاش رو بگیرم ک خیلی دردش میکنه و بالا نگهش داشته و گریه میکنه😢

نمیدونم چی شده بود امروز خدا خیلی دوسم داشت ک بچهام اسیبی ندیدن😢همیشه هم صدقه میدم

( متولد ۲۸مهر۱۳۷۹)   (آینده ای میسازم ک گذشته ام جلوش زانو بزنه👦👧👶💫من میتوانم😍😊) الیناخانم متولد 19آبان ۹۵   آقامحمدطاها متولد ۹بهمن ۹۷     آیداخانم متولد11بهمن ۱۴۰۰  بچهای گلم هستن💙❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
دعا زیاد بخون عزیزم و اینکه مراقب بچه ها باش  بچه‌ های این دوره وزمونه خیلی شیطونی باید خیلی ...

ممنونم عزیزم حتما

( متولد ۲۸مهر۱۳۷۹)   (آینده ای میسازم ک گذشته ام جلوش زانو بزنه👦👧👶💫من میتوانم😍😊) الیناخانم متولد 19آبان ۹۵   آقامحمدطاها متولد ۹بهمن ۹۷     آیداخانم متولد11بهمن ۱۴۰۰  بچهای گلم هستن💙❤❤
خداروشکر همه چیز بخیر گذشت عزیزم شما که صدقه میدی همیشه، هرشب میخوای بخوابی یک ایت الکرسی بخون و تو ...

حتما ممنونم

2740