2733
2739
عنوان

کیا دلشون گرفته بیاین باهم حرف بزنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 74 پست
دقیقا عینه منی فکر میکنم خدا داره امتحانم میکنه خدا خودش میدونه رو سیاهم پیشش ولی انقدر ظرفیت امتحان ...

اره منم از امتحانش سربلند بیرون نیومدم و شرمندم

خجالت میکشم ک صداش کنم بگم خدایا کمکم کن🥲

میگن مشکلات هر کس به اندازه توانی هست ک داره،ولی من توان حل کردن این مشکلو ندارم،واقعاا ندارمم

خدایااا چرا صدامو نمیشنوییییییی دیگه خستممم،منو اینجا ول کردی چرا

🏷شعله های بزرگ ناشی از جرقه های کوچک هستند..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره منم از امتحانش سربلند بیرون نیومدم و شرمندم خجالت میکشم ک صداش کنم بگم خدایا کمکم کن🥲 میگن مش ...

دقیقا درکت میکنم که چی میگی انشالله خدا خودش صدامو بشنوه بعضی وقتا میگم خدا حتی تو خوابم راضیم اتفاق خوب بیوفته ودلم خوش باشه ولی دریغ از یه چیزی😭

خدایا به قلبم آرامشی بده از جنس خودت 😔❤
2728
الهی آمین، الهی مانا باشی خبر خوشبختیت رو تایپیک کنی  الهی از همین امشب ورق زندگیت برگرده و رو ...

الهی امین اشک منو در اوردی دختر خدایااااا خودت کمکم کن

لطف داری عشقم فدای مهربونیاتون بشم انشالله هرچی واسه من دعا کردی برای خودت برگرده گلم خوشحالم باهاتون حرف میزنم😭😭

الهی امین اشک منو در اوردی دختر خدایااااا خودت کمکم کن لطف داری عشقم فدای مهربونیاتون بشم انشالله ه ...

منم خیلی زیاد بخدا 

خیلی دوستت دارم با قلبم 

ممنونم

الهی که همه بچها عاقبت بخیر بشن، عزیزای دل منم عاقبت بخیر ، سلامت و شاد باشن همیشه❤️
2740
منم خیلی زیاد بخدا  خیلی دوستت دارم با قلبم  ممنونم

همچنین عشقم از راه دور میبوسمت از خدا میخوام هرچی تو دلت خدا اونو بذاره جلوی راهت قشنگم 

نه قربونت فضولی چرا ناگهانی تصادف کرد از دستش دادیم فقط ۱۷ ساله اش بود  هنوز باورمون نشده فک ...

ای وای خدا رحمتش کنه غم اخرتون باشه از دست دادن یه عزیز خیلی سخته خدا صبر زینب بهتون بده😔

من از زندگی باشوهرم وخانواده اش خسته شدم خیلی منو اذیت کردند شوهرم طلاقم نمیده چندساله میخوام جدابشم ...

فدای تو بشم میدونم چی میگی انشالله خدا کمکت کنه خیلی سخته گرفتار ادمای بد ذات بشی 💔

اوف خدا خودت کمکمون کن😔💔