2733
2739
عنوان

کیا دلشون گرفته بیاین باهم حرف بزنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 74 پست
من گذشته خیلی عذابم میده بخدا ازارم به مورچه نرسیده چه برسه به بندش ولی حس میکنم قرار ادما بهم ضربه ...

گذشته رو باید کم کم قبول کنی و سعی کنی فراموش‌کنی 

اگ خودت قوی باشی کسی بهت نمیتونه ضربه بزنه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه جای میرم نه با کسی حرف میزنم فقط گوشی خدارشکر شوهرم نیست اگه بود گوشی تکه تکه میکرد

دقیقا منم اینجوریم البته من مجردم فقط یه گوشی دستمه تو گنج اتاق دراز کشیدم دارم به حالم زار میزنم😭💔

خدایا به قلبم آرامشی بده از جنس خودت 😔❤
2731
گذشته رو باید کم کم قبول کنی و سعی کنی فراموش‌کنی  اگ خودت قوی باشی کسی بهت نمیتونه ضربه بزنه

بخدا خیلی سعی کردم ولی نمیتونم انگاری یه جوریم دلم میخواد یه معجزه بیوفته تو زندگیم به جای غصه از شادی گریه کنم همیشه هر روز چشم و گوشم به راه که یه خبر خوب برسه تا از ته دل دادم بزنم وخداروشکر کنم😭

2740
خانوادم زندگیم رو برام جهنم کردم هیچ وقت نمیبخشمشون 

اینجوری نگو جانم خدا بزرگه میدونم که چی میگی ولی توکلت به خدات باشه انشالله خدا نظری به حال دلامون کنه و خودشش کمکمون کنه💔

من  اینقد الان گریه کردمممم ک دارم میمیرم  از خستگی خیلی زیاد  بچهام الهی ک ...

فدای خودت و بچه هات بشم خدا قوت عزیزدلم اشکالی نداره جونم این روزای سختم میگذره توکلت به خدات باشه 

فدای خودت و بچه هات بشم خدا قوت عزیزدلم اشکالی نداره جونم این روزای سختم میگذره توکلت به خدات باشه&n ...

دورت بگردم مهربونم، خدا نکنه گلم الهی سلامت باشی همیشه😘😘😘😘

الهی که همه بچها عاقبت بخیر بشن، عزیزای دل منم عاقبت بخیر ، سلامت و شاد باشن همیشه❤️