2733
2739
عنوان

کیا دلشون گرفته بیاین باهم حرف بزنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 363 بازدید | 74 پست

من 

اینقد الان گریه کردمممم ک دارم میمیرم 

از خستگی خیلی زیاد 

بچهام الهی ک حفظشون کنه خیلی زیاااااااد شیطونن 

همش دعوا همش گریع

شوهرمم اصلااااا انگار ن انگار وجود داره 

خیلی حالم بده خیلی خستممم

الهی که همه بچها عاقبت بخیر بشن، عزیزای دل منم عاقبت بخیر ، سلامت و شاد باشن همیشه❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

مـــــــــن🚶‍♀️

بقول‌شایع؛                                                            یبار‌میگم‌دیگه‌نع!                                                     شما‌تکون‌نمیخوری‌‌ع‌پیش‌من:)👀               https://harfeto.timefriend.net/16584966573809
منم دقیقا همین جور شدم خیلی حالم بده دائم تو گذشته غوطه ورم که کی بهم بدی کرد و کی بهم خوبی کرد  ...

اره دقیقا انگاری یه بختک به جونم افتاده داره ذره ذره نفسمو میگیره از عالم ادم میترسم خدایا خودت کمکم کن😭💔

خدایا به قلبم آرامشی بده از جنس خودت 😔❤
2740
خدایا به قلب ودل تک تک بندهات آرامش بده  خدایا بغل پر از آرامشتو برامون باز کن    

الهی امین خدا خودش به داد دلامون برسه😭

سلام گلم چرا حال هیچکس خوب نیست خدایاا😭😭

من که خیلی مشکلات دارم 😭

🍀🍀🍀🍀🍀                                                              یادم بمونه هیچ چیزی از هیچ کس بعید نیست یادم بمونه چقدر امروز شرایط سختی داشتم یادم بمونه هر چند به ته خط رسیده باشم ولی امید داشته باشم خدا را چه دیدی شاید یکی از همین روزها نوبت من باشد   😔😔     ♡این نیز بگذرد♡

من  هم  چند  روزه  حالم  بده  

خانواده  ام  (خواهرهام  و  مامان)  خیلی رفتارشون  باهام  بد  شد  

فقط  سر  اینکه  دامادم  به  بابام  بی  احترامی  کرده  و  از  عصبانیت  بشقاب  شکونده   من  هم  محکم  باهاش  حرف  زدم ولی  محترمانه  ...   همه  باهام  بد  رفتار  می‌کنند   

و  خیلی  حرفها  بهم  زدند  

دیگه دوستشون  ندارم 

احساس خوبی ندارم همش فک میکنم کاری نکردم خیلی عقبم از بقیه 🥺🥺توچی

من گذشته خیلی عذابم میده بخدا ازارم به مورچه نرسیده چه برسه به بندش ولی حس میکنم قرار ادما بهم ضربه بزنن خیلی تو دلم آشوبه به هرچی دست میزنم کلا بد میارم خدا درخوشبختی رو به روم بازکنه انشالله خوشبختیم بتونم تجربه کنم😭💔

2706