2737
2734
عنوان

وای از جنس پسر خیلی میترسم انگار اکثرا متجاوزن

| مشاهده متن کامل بحث + 3802 بازدید | 146 پست
خدا آخر عاقبت هممون بخیر کنه تو این کشور بخدا آدم می‌ترسه تو این کشور حتی بچه دار بشه 

وضع جامعه خرابه من زندگی نامه خیلی از قاتل ها رو خوندم بیشترشون از بچگی مشکل روانی پیدا کردن و تو فشار بودن بعضی هاشون هم ژنتیکی بیماری های روانی داشتن ازشون هم پرسیدن چرا ادم کشتی و تجاوز کردی گفتن چون تو مغزمون یه چیزی بود میگفت این کار رو بکن با این کار ها خوشحال میشدیم ادمی که روانیه مغزش مثل ادم سالم کار نمیکنه کارهایی که برا ما خلاف انسانیته اون رو خوشحال میکنه الان نصف جامعه به خاطر فشاره ا افسرده شدن و دست به خودکشی میزنن امار خودکشی زیاد شده نصف دیگش هم دزد و قاتل و متجاوز شدن که به دیگران اسیب میزنن افراد کمی هستن مغز و روانشون هنوز سالم مونده جزو ادم نرمال حساب میشن

اگر امشب تا ابد ادامه داشته باشد....                                    مهم نیست اگر فردایی نباشد                                       

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
از بس که قوانین و کشور پروشون کرده😒

عزیزم نمیخوام جسارت کنم ولی قانون متجاوز رو اعدام میکنه مگر اینکه طرف رضایت بده 

اعدام در ملا عام با ارتفاع بالا که منجر به شکستن گردن میشه 

دیگه از این سر سخت تر؟ 

میگفت چشمات شهلاست ولی اون چشمای شهلایی هم دلشو زد....  ♥️
وضع جامعه خرابه من زندگی نامه خیلی از قاتل ها رو خوندم بیشترشون از بچگی مشکل روانی پیدا کردن و تو فش ...

دقیقا یه روانشناس بود می‌گفت از هر سه ایرانی دوتاشون مشکل اعصاب دارن و درگیر اختلالات عصبی هستند 

امان از روزی که گدا معتبر شود   
2738
اهان باشه کل جهان پر فقر و بدبختیه و تجاوز فقط تو ایران گل و بلبله اینجوری بگیم راضی میشید؟

ببین نمیگم اینجا گل و بلبله ولی انقدم هر کی هر کی نیست که پا تو بزاری بیرون بت تجاوز کنن مکان و ساعتش هم مهمه کجا باشی

تو امن ترین کشور جهان هم که باشی چه زن باشی چ مرد نصف شب یا ساعتای خلوت بری بیرون خفتت میکنن 

خیلیارو تو شلوغی دزدیدن همین وسط خیابون. تاکسی برده طرفو ی جای پرت بهش تجاوز کرده

خیلیارو تو شلوغی دزدیدن همین وسط خیابون. تاکسی برده طرفو ی جای پرت بهش تجاوز کرده

دقیقا انگار اینا تو جامعه زندگی نمیکنن 

امان از روزی که گدا معتبر شود   
عزیزم نمیخوام جسارت کنم ولی قانون متجاوز رو اعدام میکنه مگر اینکه طرف رضایت بده  اعدام در ملا ...

بله اعدامشون خیلی وحشتناکه..

رفیق من چون جوون بودن میگفتن درصد کمی بیهوشی بهشون زدن تا خیلی اذیت نشن واسه اعدام

چگونه از تو بگذرم وقتی همین دوست داشتنت مرا زنده نگه داشته است دوستت دارم …

چرا همش باید مواظب بود؟ 

چرا ما تو ده تا کشور برتر از لحاظ امنیت نباشیم؟ 

چرا ما باید بترسیم از کوچه خلوتمون داریم رد میشیم با یه صدا از پشت سرمون سکته کنیم 

چرا …

چرا…

دقیقا انگار اینا تو جامعه زندگی نمیکنن 

انگار شما تو جامعه زندگی نمی کنی اشد مجازاتو برا تجاوز در نظر گرفتن که جلوگیری بشه از وقوع همچین جرمی ،اما خب مریض و روانی از این چیزا نمی ترسه ما خودمونم باید مراقب باشیم

2706