2733
2734
عنوان

کدوم اسم دختر؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 524 بازدید | 49 پست

هیچکدوم هلیا قشنگن اما قدیمیه 

منم ازیناااا 🥺🦄                                                          https://harfeto.timefriend.net/16627071330712                                                                       بنده یه دخترم زاده ی پاییز که شعارش اینه : این نیز میگذرد🚶🏻😂 و همه چیز یه راه حلی داره جز مرگ 🙃💜      سن تعداد دفعاتی هستش که شما به دور خورشید میچرخید ، و دوست عزیز این پدیده ارتباطی با سطح شعور ، سواد و فرهنگ شما و دیگران !! نداره
اصلا میمیرم برای اسامی شاهنامه ای مخصوصا اونایی که قهرمان و مثبت بودن

دقیقا کاش پدر مادرا موقع انتخاب اسم  بیشتر دقت کنن

افکار زبان مغز و احساس زبان بدن است و اینکه چگونه فکر میکنیم و چگونه احساس می‌کنیم حالت وجودی ما رو ایجاد میکند (ترکیب شگفت انگیز فکر و احساس )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اخه لیلا یا فرانک😐😬🤕

میخوام بهت بگم... همینکه تو قوی هستی کافیه تا به هر چی که تو دلتِ برسی...آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.. قسم به لحظه ای که زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو به خواستت میرسونه.وقتایی که میخواس بگه دوست دارم میگفت آهای دختر خانوم میدونی؟! منم میخندیدم میگفتم آره میدونم.. اونم بلند بلند داد میزد میگفت منم میدونمم میدونمم خیلی میدونم، هر کی دوروبرمون بود مثل دیوونه ها بهمون نگاه میکرد و اون میخندید.. همیشه میگفت لحظه هایی که دیوونه بازی در میاری هیچوقت فراموش نمیشن من باید با تو دیوونه باشم:) وقتی دور و برش پر بود وسط شلوغی نگام میکرد آروم میگف میدونی؟:) یهویی وسط یه عالمه کار تکست میداد میدونی دیگه؟:) وقتی گریه میکردم و حالم اصلا خوب نبود زنگ میزد میگف تو که میدونی.. یبار جلوم وایساد گفت دختر خانوم جذاب تا آخر عمر باید بدونی😍 واسه به هم رسیدن دو تا عاشق دعا کنید😌E&L
اخه لیلا یا فرانک😐😬🤕

اسم دخترم لیلاس😥

ممکنه بعدا شاکی بشه؟؟من نذاشتم باباش پاشو کرد تو یه کفش گفت فقط لیلا☹

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2731
دقیقا کاش پدر مادرا موقع انتخاب اسم  بیشتر دقت کنن

کلا اسمای جدید که میاد مد میشن بعد میرن رو زیاد دوست ندارم هر چقدر قشنگ باشن اسمایی که اصلن و ریشه تاریخی دارن هیچ دوره ای از مد نمی افتن و قشنگی دارن بنظرم 😅

تو نگاه باز تاب عمق یه رویاست ....!
2740
کلا اسمای جدید که میاد مد میشن بعد میرن رو زیاد دوست ندارم هر چقدر قشنگ باشن اسمایی که اصلن و ریشه ت ...

به خصوص اونایی که به خاطر سریال و فیلم یه مدت مد میشن

افکار زبان مغز و احساس زبان بدن است و اینکه چگونه فکر میکنیم و چگونه احساس می‌کنیم حالت وجودی ما رو ایجاد میکند (ترکیب شگفت انگیز فکر و احساس )
کلا اسمای جدید که میاد مد میشن بعد میرن رو زیاد دوست ندارم هر چقدر قشنگ باشن اسمایی که اصلن و ریشه ت ...

تو اسمهای اصیل ایرانی من شهرزاد رو میپسندم

🎉۹۹/۱۱/۱۱🎉 فهمیدم یه کوچولوی ناز نازی دیگه قراره به جمع مون اضافه بشه. برای سلامتی تو دلیم و بارداری همه منتظرا یه صلوات بفرستین لطفا 🙏🏻تو دلیم ۱۴۰۰/۷/۷ بدنیا اومد و زندگیمون رو مثل بهشت زیبا کرد...انشالله قسمت همه منتظر ها
اسم دخترم لیلاس😥 ممکنه بعدا شاکی بشه؟؟من نذاشتم باباش پاشو کرد تو یه کفش گفت فقط لیلا☹

شاکی بودنش ک ب خودش بستگی داره ولی خدایی لیلا قدیمیه 

کاش حدقل راضیش مییکردی لیلی بزارین

والا من عمه دارم ۴۰سالشه لیلاس

پیرزن هم داریم اسمش لیلاس

میخوام بهت بگم... همینکه تو قوی هستی کافیه تا به هر چی که تو دلتِ برسی...آرزوها مقدسن اونارو خدا تو دل شما گذاشته ازشون سرسری نگذرید.. قسم به لحظه ای که زجر میکشی و با درد میخندی، خدا میبینه و تو رو به خواستت میرسونه.وقتایی که میخواس بگه دوست دارم میگفت آهای دختر خانوم میدونی؟! منم میخندیدم میگفتم آره میدونم.. اونم بلند بلند داد میزد میگفت منم میدونمم میدونمم خیلی میدونم، هر کی دوروبرمون بود مثل دیوونه ها بهمون نگاه میکرد و اون میخندید.. همیشه میگفت لحظه هایی که دیوونه بازی در میاری هیچوقت فراموش نمیشن من باید با تو دیوونه باشم:) وقتی دور و برش پر بود وسط شلوغی نگام میکرد آروم میگف میدونی؟:) یهویی وسط یه عالمه کار تکست میداد میدونی دیگه؟:) وقتی گریه میکردم و حالم اصلا خوب نبود زنگ میزد میگف تو که میدونی.. یبار جلوم وایساد گفت دختر خانوم جذاب تا آخر عمر باید بدونی😍 واسه به هم رسیدن دو تا عاشق دعا کنید😌E&L
شاکی بودنش ک ب خودش بستگی داره ولی خدایی لیلا قدیمیه  کاش حدقل راضیش مییکردی لیلی بزارین والا ...

هرچی گفتم لااقل لیلی بزار گفت فقط لیلا 

حالا که دخترم دیگه نزدیک پنج سالشه میگه اگه میخوای برو بزارش لیلی 

گفتم زحمت کشیدی حالا که دیگه همه میگن لیلا😬

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
هرچی گفتم لااقل لیلی بزار گفت فقط لیلا  حالا که دخترم دیگه نزدیک پنج سالشه میگه اگه میخوای برو ...

اسم قشنگیه .الکی حساس شدید 

امیدوارم خودش همیشه از اسمش راضی باشی 

2706