2737
2734
سلام دوست جونا،من دیروزکه روز13پریم بودرفتم سونو.که گفت توتخمدان چپ یه فولیکول 16هست وفرداhcgبزن .من این ماه 5تالتروزول خوردم.دوماه پیش هم بدون دارویه فولیکول 18داشتم که باردارنشدم.سوال اولم اینه که آیالتروزول روی من اثرنداشته؟آخه ماه پیش بدون داروتوتخمدان راستم چندتافولیکول ریزداشتم ولی الان توتخمدان راستم هیچی نبودوفقط توتخمدان چپم یه فولیکول16بود!دوم اینکه ممکنه دوروزپیش تخمک آزادشده باشه ودکترتوسونومتوجه نشده باشه؟توروخداراهنمایی کنید.
نه فکر نکنم که تخمک ازاد شده باشه اما در رابطه با اندازه 18 باید بگم یکم کم اندازه تخمک بارور 19-27 میلیه اما با توجه به این که میخوای امپول بزنی تا 36 ساعت بعدش حتما بارور میشه نگران نباش
سنگها شاید....ولی گنجشک ها هیج وقت مفت نبودند.........قلبشان همیشه میزد....!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سارینای عزیز این اندازه خیلییییییییییییی خوبه منم روز 12پری یه فولیکول 16 داشتم و لتروزول هم استفاده کرده بودم که دکی بهم گفت روز 16 و17 پری دو تا hcg بزنم که زدم و خدا خواست و با همون باردار شدم الانم تو هفته 33 هستم..
امیدوار باش و هر چی دکی گفته گوش کن
درضمن هر ماه وضعیت واندازه فولیکولا متغیره شاید اگه لتروزول استفاده نمیکردی این ماه فولیکولت خیلی کوچیکتر ببود
2728
مرسی فریسناجون.الهی خدانی نی توبرات نگه داره وزایمان خوبی داشته باشی.به نظرت من که دیروزسونوشدم امروزآمپول بزنم یابذارم فرداتاخوب رشدکنه؟شماچندماه بودلتروزول مصرف میکردی؟
سلام بچه ها این امپول برای چه افرادی لازمه
من این ماهه دوم که اقدام کردم ولی باردار نشدم میخواستم بدونم اگه از این امپول استفاده کنم ضرری نداره؟
برای بعد ها که بچه خواستم ضرری نداره؟
2740
مرسی مرینازجون ایشالله خدانی نی توبرات ببخشه.منم مثل خودت ازبهمن اقدام کردم وتاحالاتمام آزمایشامون سالم بوده.نمیدونم یه دونه فولیکول برای بارداری خوبه یانه؟به نظرشمافولیکولی که باداروباشه بافولیکولی که بدون داروساخته بشه فرق داره؟
سارینا جون عزیز اگه فولیکول غالب نداری تو رو خدا عجله نکن
ببین من تو بارداری اولم فولیکولم مرغوب نبود و دکی بهم گفت اقدام نکن
من گفتم محالههههههه
اقدام کردم و حامله شدم اما چون مرغوب نبود سقط شد
دکی گفت وقتی کیفییت خوب نباشه اینجوری میشه
یکی دو ماه دیرتر حامله بشی بهتره تا دور از جون مث من بشی
دور از جونت
عزیزمممممممممممممم بخدا نمیخوام نا امیدت کنم ولی تجریه تلخ منه
دکترم بهم این بار متفورمین داد
گفت لتروزل کیست میسازه
واقعا قرص خوبی بود