2737
2739
عنوان

اقدام به بارداری

| مشاهده متن کامل بحث + 381 بازدید | 38 پست
خدا حفظش کنه روز تخمک گذاری اقدام کردین؟

اره تحت نظر دکتر بودم برای همین اقدامم دقیق بود

نی‌نی‌سایت جاییه که امضای وطن پرستی خلاف قوانینه ولی شعار مرگ بر فلان با قوانین مغایرت نداره😂هشتگ عدالت آبدوغ‌خیاری🤡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم با لترو باردارشدی؟ماه اول؟ دکتر ب من داده هر ۸ساعت بخورم  شما چندتا خوردی باهم خوردی؟

من ماه اول به مدت پنج روز شبی دوتا که اون ماه نگرفت،،ماه بعد باز به مدت پنج روز شبی سه تا همراه با امپول اچ ام جی شکر خدا باردار شدم

من ماه اول به مدت پنج روز شبی دوتا که اون ماه نگرفت،،ماه بعد باز به مدت پنج روز شبی سه تا همراه با ا ...

خداروشکر بعد اون شبی ۳تا ک میخوردی باهم میخوردی ۳تارو؟

ب منم داده روزی ۳تا ولی هر ۸ ساعت 

2728
من ماه اول به مدت پنج روز شبی دوتا که اون ماه نگرفت،،ماه بعد باز به مدت پنج روز شبی سه تا همراه با ا ...

ممنون میشم جواب بدی 

۳تا لتروزولتو اگه باهم میخوردی تایمشم بگی شب قبل خواب یا صب بعد صبحانه 

ممنون میشم جواب بدی  ۳تا لتروزولتو اگه باهم میخوردی تایمشم بگی شب قبل خواب یا صب بعد صبحانه&nb ...

بعد شام ساعت ده،،،ولی سعی کن هر شب تو یه تایم بخوری تاثیرش بیشتر باشه

2738
پس منم قبل خواب شبا ۳تارو باهم بخورم عین شما  چون هر ۸ساعت سخته برام شبا نصف شب بایدبیداربشم&n ...

دکترت تجویز کرده برات شبی سه تا عزیز،،من اون ماهی که باردار شدم دوتا فولیکول 16 داشتم عزیز

دکترت تجویز کرده برات شبی سه تا عزیز،،من اون ماهی که باردار شدم دوتا فولیکول 16 داشتم عزیز

اره دکترم گف هر ۸ ساعت از شب ۵ تا ۹ ک میسه روزی ۳تا 

ولی گفتم باهم بخورم حالا موندم ب حرف دکتر باشم یا ن 

اها مرسی عزیزدلم ک حواب دادی برا منم دعا کن جواب بگیرم 🤲🥲

انشاالله عزیرم به حق همین روزا دامنت سبز بشه،،دعای باردار زود میگیره،،توام دعا کن برام عزیز استراحت مطلقم خونریزی داشتم که خدارو شکر قطع شده دعا کن بچمو یالم و صحیح بغلش کنم

اره دکترم گف هر ۸ ساعت از شب ۵ تا ۹ ک میسه روزی ۳تا  ولی گفتم باهم بخورم حالا موندم ب حرف دکتر ...

من اولین باره میشنوم هر 8 ساعت،،چون اصلا مصرفش اینجوری نیست،،اینترنت سرچ کنی میفهمی،،باز با خودته عزیز ولی همه اکثرا باهم میخوردند اونم شب

انشاالله عزیرم به حق همین روزا دامنت سبز بشه،،دعای باردار زود میگیره،،توام دعا کن برام عزیز استراحت ...

الهی ب حق امام‌حسین و علی اصغرش بجتو سالم بغل میگیری عزیزم 🤲🤲🤲ممنون از دعات ایشالا منم این ماه بی بیم مثبت بشه

من اولین باره میشنوم هر 8 ساعت،،چون اصلا مصرفش اینجوری نیست،،اینترنت سرچ کنی میفهمی،،باز با خودته عز ...

اره منم تعجب کردم دکترم گف هر ۸ساعت باز امروزم ویس دادم بهش گفتم میشه باهم بخورم باز گف ن ۸ساعت یبار 

ولی من همون ازفردا شب باهم میخورم ۳تاشو توکل بخدا 

2706